Kezdőoldal » Utazás » Európa » Külföldre Költözés. Hova?...

Külföldre Költözés. Hova? ügyintézése?

Figyelt kérdés

17éves vagyok ha minden igaz jövőre elvégzem az autókarosszériás szakot,és külföldön szeretnék valami új életet kezdeni...

Osztályfönököm is mondja hogy ha fiatal lenne kimenne...

a szakma mellé elvégzem a C+E(páv 2 gki...meg az isten ...ját is vmi menekülő "szaknak")

Azon gondolokod hogy külföldre hova?Németo.?Spanyol?esetleg osztrák?Nagyon eltünni nem akarok....

Olyan országra gondolok ahol meg is füzetik az embert(nem azt mondom hogy havi pár milla, csak normálisan lehessen élni) meg az élet is jobb...

És ennek a folyamata hogy zajlik?kimegyek külfölre bemegyek egy okmányirodába megmondom neki h mit akarok...onnan meg már megy az ügyintézés vagy mi...?Ebbe tudnátok segíteni főleg olyan aki kint van...


2011. máj. 26. 15:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Minden országban más a sorrend, miket kell beszerezned az ottani élethez. van, ahol előbb munka kell és aztán lehet csak lakásbérlés, vagy a tb, de lehet, hogy fordítva. Változó. Nem lehet válaszolni, mert nagyon tág a kérdés (te sem tudod, melyik országba akarsz menni). Szerintem nézegesd a magyarországi osztrák/spanyol/brit stb. nagykövetségek honlapját, ott talán le vannak írva ezek. De szerintem ez akkor legyen lényeges, ha már kaptál valahol munkalehetőséget...
2011. máj. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"van, ahol előbb munka kell és aztán lehet csak lakásbérlés" sajnso igaz, de ez kissé durva... a munkakeresés deje alatt mégis hol a frászban lakjon az ember?


szobát akárhol lehet bérelni, lakást nemnagyon.

2011. máj. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Lakást bérelni természetesen tudsz, de ahhoz, hogy munkát tudj vállalni, sokszor kell bejelentett lakcím, és amíg ezt a bürokrácia berkein keresztül elintézed, addig viszont kell tartalék hogy valamiből elélj, plusz addig munkát is kell keresned, ami ki tudja, meddig tart...
2011. máj. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszotok...igazából németbe mennék szívesen...de nem tudom hogy szakmámba maradok-e vagy esetleg elmegyek-e kamionosnak....
2011. máj. 31. 22:19
 5/5 anonim ***** válasza:
Legelső válaszoló vagyok. Ne menj kamionosnak! Nagyon veszélyes állás. Ismerősöm évekig csinálta, de abbahagyta, mert többet ért az élete...
2011. jún. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!