Kezdőoldal » Utazás » Európa » Lehetséges Bulgáriába megyünk...

Lehetséges Bulgáriába megyünk nyaralni, személygépkocsival?

Figyelt kérdés

a szüleimmel mennék, nekik van jogsijuk, nekem a nyáron lesz meg, táhát én is vezethetek(igaz nem vagyok még 18, igy nem vezethetek ülföldön, de ezért szólnak vagy nem törődnek vele??)

és hány óra az út??szegedtől, mert elötte lemennénk szegedre rokonokhoz, és onnan indulnánk majd.

ugy néztük szerbiának jobb, szinte csak autópálya, ott meg lehet menni 100-130-as tempót.

ja amúgy burgas-ig mennénk


2011. máj. 28. 17:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Bulgáriában és szerbiában elég szigorúan veszik a közlekedési kihágásokat, mert mindkét országban elég kaotikus a közlekedési morál

Azért mert külföldi ( tehát magyar) rendszámmal mentek és megállítanak akkor biztos, hogy "szólni" fognak

tehát én a helyedben nem vezetnék


a közlekedés amúgy jó, autópálya, Van egy két szakasz ahol nincs teljes autópálya, de az sem rossz

2011. máj. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1. Szerbiában esélyes, hogy kitalált dolgokért is megbírságolnak, hát még valós okokért.

2. Friss jogsival, NE autópályán gyakorolj!

3. Bulgáriában az autókat lopkodják.


Burgasz szép hely, de én biztosan nem megyek többet arrafelé!!

2011. máj. 29. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
24 ÓRA ÍGY IS ÚGY IS
2011. máj. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!