Kezdőoldal » Utazás » Európa » Horvátországba szeretnék...

Horvátországba szeretnék olcsó 3-4 fős apartmant, tengerhez közel dél dalmácia vagy lejebb, hol találok ilyen ajánlatokat? Ki hol szokott nézelődni?

Figyelt kérdés
NE IRJÁTOK A GOOGLE-T MERT AZT ÉN IS tudom,de ott anyi van és nem igazán találok mégsem olyat ami tetszene,ezért érdfekelne ki milyen konkrét oldalon keres-keresett apartmant horvátban?!
2011. máj. 31. 17:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Dél-Dalmáciánál ne nagyon menj lejjebb, mert még kimész Horvátországból. :)


Én eddig háromszor voltam, mindhárom alkalommal előzetes szállásfoglalás nélkül mentem, ahol megtetszett, megálltam, és kerestem ízlésemnek és pénztárcámnak megfelelő szállást.

Nem volt zsákbamacska, és jóval olcsóbb is lett, mint közvetítőn keresztül foglalni. Azon kívül nem voltam időhöz kötve, szabadon dönthettem, hol, meddig maradok.

2011. máj. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
montenegro is van olyan szép mint ho. viszont olcsóbb.
2011. máj. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne foglalj előre semmit! Majd a helyszínen!!!
2011. máj. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az olcsó az relatív!

Meg attól is függ az ár, hogy melyik hónapban.


Amúgy konkrétan tudok segíteni Trogír környékén,

ha írsz egy privátot.

2011. jún. 1. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!