Kezdőoldal » Utazás » Európa » Londonban milyen látnivalókat...

Londonban milyen látnivalókat ajánlatok az alábbiakon kívül?

Figyelt kérdés

Lesz egy szabadnapunk a városban. Miket érdemes megnézni?

Ami már be van tervezve: Buckingham palota, Westminster apátság, Piccadilly Circus, Trafalgar square, a Parlament, Szent Pál katedrális, a Tower és a Tower Bridge, Greenwich, Dockland, London Eye, National Gallery és British Museum. Milyen látnivalókat érdemes még felkeresni?


2011. máj. 31. 19:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Egy szabadnap? Ezt mind nem tudod egy nap alatt megnézni, még ha csak kívülről vetsz rájuk egy pillantást sem. Szerintem keresd ki google map-en, h mi hol van és az egymáshoz legközelebbieket nézd meg. London egy hatalmas város. Két látnivaló között sokat kell utazni és olyan a tömeg, h bele fogsz unni a tolakodásba.
2011. máj. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Bocs, úgy tűnik zavarosan fogalmaztam. Szóval öt napos a program, a maradék négyben lesznek a felsoroltak megnézve, az egy szabadnapra keresek még plusz látnivalókat.
2011. máj. 31. 19:50
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Madame Tusseaud panoptikumát.
2011. máj. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ráadásul a panoptikum kb. egy napos elfoglaltság, érdemes elmenni! :)
2011. máj. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Covent Garden piac, Camden Town, és a parkok: Hyde Park, Green Park pl.
2011. máj. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A Panoptikumot én kihagynám a helyetekben, kivéve ha nagyon betegesen vonzódtok a híres emberekhez. Imperial War Museum nagyon profin van berendezve, London Dungeon (régi metróalagutakban berendezett Hasfelmetsző Jack korabeli városrészecske, hangulatos), Churchill bunkere, Covent Garden+közlekedési múzeum mellette és a parkok közül mind.
2011. máj. 31. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket, asszem eddig Camden Town és a Dungeon hangzanak a legizgibben. :)
2011. jún. 1. 10:16
 8/9 anonim ***** válasza:
A London Dungeon nagyon klassz. En egy even belul 3x is elmentem, es ismertem minden zeg-zugot, megis mindig a fraszt hoztak ram :D
2011. jún. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Wembley Stadium,Stamford Bridge,White Hart lane,Emirates Stadium,Highbury, ja es menj el korsos sort inni
2011. jún. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!