Kezdőoldal » Utazás » Európa » Korfu. Fakultatív program:búvá...

Korfu. Fakultatív program:búvárkodás. Próbáltad már?

Figyelt kérdés
Valahol azt írják hogy annyi a nagy búvárkodás hogy egy üvegaljú hajóval megkukkanthatjuk a tenger élővilágát :/... Tehát akkor én arra ne is számítsak hogy normálisan,rendes búvárfalszereléssel fogok a víz alatt úszkálni ??Vélemények?
2011. jún. 8. 22:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Attol fugg, hogy van meghirdetve. En felszini buvarkodtam ( az a snortling, asszem) Ez azt jelenti, hogy pipaval, beka talppal, szemueggel, 10 meter melyre tudsz lemenni. Lehet latni sok szepet, en nagyon elveztem. A melytengeri meg az oxigen palackos verzio, az mar komolyabb, de igenyel is kis felkeszulest. Nekem a tudomet kicsit nyomta a legnyomas, de nagyon szep volt. Errol a hajos opciorol meg nem halottam.
2011. jún. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én vagy 15 éve voltam Korfun ilyen hajón, nagyon nagy élmény volt (mostani fejjel is), pedig akkor 6-7 éves voltam.

Ha így van meghirdetve, akkor ez lesz.

2011. jún. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hát akkor az nem olyan jó :/
2011. jún. 8. 23:01
 4/7 anonim ***** válasza:

ahoz h palackal buvárkodhass nemzetközi buvárvizsgát kell tenned(amit akár pesten is emgcsinálhatsz egy medencébe) de kell a papir h mehetsz és tudod mikor mit kell tenned. azért nem olyan egyszerű a dolog h felöltözöl és mész:) az övegfenekű hajo is érdekes ha még nem voltál ilyenen...én már vagy 20x voltam(apu kinn idegenvezető) ugymár nem olyan nagy élmény:D

amit meg a másik válaszolo mondott olyan is van h kivisznek pipa meg szemüveg aztán uszkálj amig a tüdőd bírja.

2011. jún. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Én is voltam már Korfun az üveg fenekes hajóval úgy12-13 éve.

A 20 perces út alatt láttunk néhány vízbe dobált oszlopot és szobrot a jól felkavart tengerben!? Sok pénz,kevés élmény!!!! Én nem fizetnék be még egyszer!A palackos merüléshez viszont tényleg nemzetközi vizsga szükséges!

Az uszonyos,pipás merüléshez itthon is be lehet szerezni(fillérekért) a felszerelést.Én ezt javaslom!+ jó tanács. Ha mindezt egy matracon hasalva csinálod még el sem fáradsz!

2011. jún. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Derossz :( ... köszi szépen a válaszokat :)...
2011. jún. 9. 12:30
 7/7 anonim ***** válasza:
Az üvegfenekü hajót nem szabad kihagyni,szerintem nagyon jó.
2011. jún. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!