Kezdőoldal » Utazás » Európa » Jet2 kell-e útlevél? Vagy...

Jet2 kell-e útlevél? Vagy elég a személyi?

Figyelt kérdés
Jet2 légitársasággal akarok utazni Budapestről Manchesterbe és vissza. A hivatalos oldalukon fel van tüntetve, hogy szükséges érvényes útlevél, DE már 3 éve nem frissült az információs panelük. Utazott velük valaki az elmúlt időszakban? Elég volt a személyi?
2011. jún. 14. 22:10
 1/9 anonim ***** válasza:
elég szokott lenni most már, de szerintem egy telefont megérne a Jet2 nek vagy a Budapest Ferenc Liszt Nemzetközi Repülőtérnek nek
2011. jún. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Elméletileg EU országba elég a személyi is. Tekintettel a sok bunkóra, jogszabályt nem-ismerőre - mibe kerül az, hogy zsebre vágod ? Megspórolsz egy csomó bajt.
2011. jún. 15. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

köszi az infókat!

legnagyobb problémám az hogy lejárt az útlevelem és az új nem biztos hogy addigra elkészül

2011. jún. 15. 00:14
 4/9 anonim ***** válasza:
elég a személyi
2011. jún. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

elég a személyi, ezért semmiképp ne csináltass újat, mert mindenképpen elég

ha valaki okoskodik, akkor nincs igaza és oszd ki akárki is az, mert elég a SZIG

2011. jún. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 vizsu válasza:
Megkérdezhetem, hogy akik ide írtam, azok valóban be is csekkoltak személyivel valamelyik JET2 járatra? Mert valóban elég a személyi, de én mégis aggódom, mert a honlapjuk szerint nem.
2012. febr. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"a honlapjuk szerint nem."


A honlapjukon semmi ilyesmi nincs.

2012. febr. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 vizsu válasza:

In order to ensure compliance with Immigration and other governmental authorities, Jet2.com customers are required to travel with a valid passport and any necessary visas, where required, on all international flights. Please note that if your photographic ID is damaged in any way it may not be accepted. It is important that your passport or other travel identification documentation is valid and that the name on your booking matches the name(s) on your passport for travel on all flights, including UK domestic flights.



Szóval te már csekkoltál személyivel?

2012. febr. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"It is important that your passport or other travel identification documentation"


OR OTHER TRAVEL IDENTIFICATION DOCUMENTATION

2012. febr. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!