Kezdőoldal » Utazás » Európa » Volt mar valaki Malagaban, ha...

Volt mar valaki Malagaban, ha igen, milyen volt? Mire szamithatok?

Figyelt kérdés
Juliusban megyek es kivancsi vagyok, hogy ti mit tapasztaltatok.
2011. jún. 16. 09:03
 1/4 anonim válasza:
Én voltam, és nem volt jó. Három napos oktatás egy rozoga szállodában... :D
2011. jún. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Már kétszer is voltam a mellette fekvő kisvárosban (Torremolinos) nyaralni. Ha teheted menj el ennek a kikötőjébe. Csodálatos, ilyen szép kikötőt még sehol nem láttam, pedig jártam már néhány helyen. Mind a két alkalommal elmentem Malagába is. Szerintem nagyon szép, hangulatos. Sok jó bolt található a sétálóutcán (ha szeretsz vásárolni). A kikötőjében egy hatalmas fa hajó van(kiállítás féle). Mikor először voltam épp egy kisebb ünnep volt és a sétálóutcán mindenhol díszek voltak. Gyönyörű:) Visszamennék újra.
2011. jún. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is jó, bár én a környéken többet voltam, nagyon szép. Tengerpart, pálmák, meleg...jó hely
2011. jún. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Most jöttem haza, és sokkal jobb volt mint amire számítottam :) nagyon meleg volt, és az a homokos tengerpart.... jövőre szerintem megint oda megyünk :)
2011. aug. 13. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!