Kezdőoldal » Utazás » Európa » Milyen volt hazatérni erasmusr...

Milyen volt hazatérni erasmusról (vagy csak úgy hónapok után)?

Figyelt kérdés
Eddig nagyon vártam, de most hogy alig több, mint egy hét van hátra, kicsit félek. Könnyű újra beilleszkedni? Csak pár hónap, de hozzászoktam egy más életmódhoz, közösséghez, és nem tudom elképzelni se, hogy milyen lesz újra otthon... Ez alat az idő alatt nem is találkoztam más magyarral, csak futólag ezért is fura lesz...
2011. jún. 17. 16:58
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
nekem arra volt jó a külföldi tartozkodásom, hogy megutáljam ezt az országot...
2011. jún. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy x hónap után, lesz némi honvágy.

Amikor vissza érkezel azért minden más lesz, de pozitív értelemben. Ennyi önállóság után egy idegen országban fejlődik az ember.

Néhány hét után vissza rázódsz, de az már új meder lesz. ;-)


Én mindenkinek csak ajánlani tudom, mert jó személyiség fejlesztő.

2011. jún. 18. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
44%

erasmus a híradó alapján=


megerőszakolnak, megvernek, holtan találnak a vízbe, ájultan találnak egy kapualjba, eltűnt, nyomaveszett, kivették a szerveit, vége, lezuhant, meghalt, drogozott stb


itthon már megállípítottuk a híradó alapján, hogy az erasmus valami maffia ami a gyerekek szerveit akarja megszerezni stb

gondoljatok már bele ..a hírekben minden héten van egy eltünt, meghalt fiatalról hír aki mit ad Isten, erasmus keretében van kint

azért ez kicsit furcsa

2011. jún. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ez most hogy jön ide? Nem drogoztam, nem erőszakoltak meg :D

Nem is tudtam, hogy ilyenek vannak a hírekben...

2011. jún. 19. 00:10
 5/5 anonim ***** válasza:
Dehogy van a hírekben ilyen, egy volt, aki Erasusos volt, de az Erasmusnak semmi köze nem volt a "problémájához", a többi esetben az Erasmust meg sem említették...
2012. márc. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!