Kezdőoldal » Utazás » Európa » Szerbiába útlevél illetve...

Szerbiába útlevél illetve vonat, hogy megy és honnét?

Figyelt kérdés

Sziasztok!



Ki akarok menni szerbiába, de még sosem voltam ott, se magyarországon kívül, próbáltam nézni vonatot, hogy honnét indul és hová , de nem találtam sehol sem egy értelmes leírást, ha valaki lenne olyan szíves és elmondaná honnét indul vonat szerbiába és, hogy szerbián belül hová, meg , h hogy pénzbe fog kerülni, azt megköszönném.


2011. jún. 18. 16:13
 1/7 A kérdező kommentje:
Na meg, hogy mikor :)
2011. jún. 18. 16:16
 2/7 anonim ***** válasza:

nemzetközi vasúti menetrend:

[link]

2011. jún. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Honnan akarsz indulni? Bp-en a Keletiből indulnak Szerbiába a vonatok, de az országon belül van még jónéhány felszállási lehetőség.

[link]

[link]

[link]


Belgrád 26 euró, vagy annak megfelelő forint, nemzetközi jegypénztárban vehető meg a jegy

2011. jún. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Bp-Keleti, és szabadkára kéne
2011. jún. 18. 17:05
 5/7 A kérdező kommentje:
Csak belgrádra megy? :S az messze van onnét ahova nekem kéne, de ami fontosabb, mennyi pénz ez? no meg az útlevél az fog kelleni?
2011. jún. 18. 17:30
 6/7 anonim ***** válasza:

AVALA EUROCITY

keleti 12:35, subotica (szabadka) 16:31


2010 májusa óta útlevél nélkül is át lehet menni Szerbiába


06 (40) 49 49 49 számon lehet a jegyárakról, vonatokról informálódni

2011. jún. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen mindenkinek megtudtam mindent:)
2011. jún. 18. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!