Kezdőoldal » Utazás » Európa » Jart e mar ugy valaki hogy...

Jart e mar ugy valaki hogy nem egy hanem tobb csik cigit akart vinni repulon es megtalaltak? Es mi lett az ugybol? Van e birsag vagy ilyesmi? Vagy csak siman elveszik es kesz?

Figyelt kérdés
2009. márc. 26. 21:59
 1/4 Nikcsi ***** válasza:
100%
Szia! Irtam itt egy valaszban nemreg hogy en hogy jartam. Ugy kb 4 eve meg aupair koromban, vagy 4 karton cigivel a borondomben jottem vissza Angliaba es kikaptam egy szuroprobas vamot. Kipakoltattak a borondomet, termeszetesen a cigivel egyutt, de a holgy csak annyit mondott hogy 2 karton a megengedett (most nem tudom mennyi), tudtam-e? En eloadtam a szegeny, szerencsetlen aupair dumat hogy nem es legkozelebb jobban vigyazok. Nem vettek el, csak mondtak hogy a jovoben figyeljek oda. Ennyi. De en azota nem reszkirozom meg, csak ha autoval jovunk vissza es akkor sem ipari mennyiseget. Szoval szerintem 1-2 karton tobbletbol nem lehet gond, ha talpraesett vagy kimagyarazod, de ahogy erzed. Sok sikert!
2009. márc. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mi tavaly karácsony után jöttünk Németországban vissza repülövel és minket is kikaptak a sorból. ketten voltunk és a párom böröndjében volt két karton cigi. Megkérdezte a vámos van e valamink, mire a párom mondta hogy 2 karton cigi, erre megkérdezte hogy egyedül van-e, párom mondta hogy nem, velem. erre a vámos hozzám fordult és megkérdezte van-e nálam cigi, erre mondtam, hogy nincs, és intett hogy mehetünk.


Viszont az egyik német csatornán van egy Aktung kontrol címü müsor, és abban mutatják hogy szedik ki a vámosok a sorbol az embereket, vagy az autópályán is hogy állítják meg az embereket. De több barátom járkál több karton cigival.

Egyébként 200 száll vagy is 1 karton cigi a megengedett személyenként.

2009. márc. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Mi egyszer Romániában jártunk így. Fejenként egy karton volt nálunk ( ketten voltunk) akkor hoztak nem sokkal korábban egy törvényt, h 2 dobozt lehet csak, de végül elengedtek minket.


Faterék egyszer piával jártak hasonlóan. Többen mentek kisbusszal és a tételes vizsgálatnál kiderült, h több van náluk mint amennyit lehet ( nem sok volt kb. két üveg konyak). Mondták ,h ok visszafordulnak. Visszamentek és elkezdték bevedelni a sofőr kivételével mindenki atom részeg mentek vissza az egyik üvegben még volt pár deci ott lötyögött, a vámos jön vissza erre ott mondják akadozó nyelvvel, h "őőőő, eeeezzzzt mááár neeeemmm tudjuuuk megiiinnii" (közben vigyorognak mint a jóllakott napköziks). A vámos fogta a fejét és közölte, h takarodó innen, ameddig szépen mondom.

2009. márc. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
a 14 ora 53 asnak uzenem hogy aranyos a tortenet csak ha nekem elkell szivnom 2 karton cigit folszallas elott mert nem engedik fol akkor nikotin mergezest kapok.... koszi a valaszokat...
2009. márc. 27. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!