Kezdőoldal » Utazás » Európa » Voltatok már Lengyelországba?

Voltatok már Lengyelországba?

Figyelt kérdés

Voltatok már Lengyelországba?

Hol voltatok pontosan?

Visszamennétek?

Én nyáron megyek Krakkóba


2011. jún. 30. 19:10
 1/9 anonim válasza:
Kozyegloviban voltam(nem tudom pontosan,hogy kell leírni).Voltam Krakkóban is,de ott csak egy napot,Varsóban is csak egy napig.Ezt a két várost mindenképpen érdemes megnézni,szépek.Egyébként szerintem nagyjából olyasmi,mint Magyarország,de azért visszamennék.
2011. jún. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Voltam... Krakkó egy esti bolyongást megér.
2011. jún. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én Zakopane-ban voltam és visszamennék, de más részét is szivesen megnézném az országnak.
2011. júl. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is nyáron megyek, juliusba :) Te hány napra mész ?:)
2011. júl. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
4 nap/3 éjszaka
2011. júl. 1. 19:57
 6/9 anonim ***** válasza:

Múlt évben voltunk Krakkóban és környékén, úgy emlékszem 4-5napig.

Nagyon szép város, és nagyvilági, nagyon tetszett, nagyon jól öltözöttek a lakosok, és nem sír a szájuk.

Visszamennék igen, kellemes hely nagyon.

Ne hagyjátok ki a zsidó negyedet, és ha tudtok vacsorázzatok is ott, zsidó együttes zenéjét hallgattuk, miközben lengyel ételeket ettünk, olyan hangulatos volt.

Korrekt áron van a buszjegy, érdemes venni párat (a buszmegállóban olcsóbb)

2011. júl. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Mi úgy 1 hete jöttünk meg pont Krakkóból. Nagyon szép hely, éjszakai élet van. (nem is kicsi! megér egy esti bolyongást!)

Mi voltunk Krakkóban, meg Auschwitz 1.-ben és Auschwitz 2-ben. (Birkenau) Auschwitzot is érdemes megnézni.

Nekem igazán egy bajom volt Krakkóval. Akárhogy mondják hogy nem koszos nem koszos, azért vannak koszos részei! Nem is kevés. Nekem Krakkó olyan mintha Budapest lenne.

Egy tipp: SEMMI ékszert vagy kütyüt ne vegyetek, ami 80 zł felett van, mert átba***s, Vaterán sokkal olcsóbban megkapod ugyan azt, sőt még szebbet is.

Én visszamennék, jó utazást. :)

2011. júl. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

köszi szépen!

Én auswitzba nem akarok elmenni,inkább addig Krakkó belvárosába akarunk menni.

A szállodánk a külvárosban lesz úgyhogy nem tudom h este el tudunk-e menni a belvárosba.

De azért köszi

2011. júl. 11. 18:26
 9/9 anonim válasza:
Mivel apukám lengyel származású mindig oda megyünk.Évente 6-7szer is.Én kifejezetten imádom.Az emberek nagyon kedvesek segitőkészek.A városok gyönyörűek.Én imádok oda járni.
2011. okt. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!