Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hol van Európában olyan...

Hol van Európában olyan tengerpart ahol szép kagylókat lehet gyűjteni?

Figyelt kérdés
Kisgyerekkoromban voltam Olaszországba egy helyen aminek a nevét már nem tudom, és akikkel voltam, tőlük már nem tudom megkérdezni. Nagyon sok gyönyörű kagyló volt ott, azóta is az az álmom, hogy eljutok egy olyan helyre ahol lehet kagylókat találni. (Nem feltétlenül Olasz)Ha ismertek ilyen helyet osszátok meg az infókat! Köszi
2011. júl. 1. 11:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi tavaly voltunk, Horvátországban, Rab-szigeten, és életemben nem láttam annyi kagylót,amennyit ott gyűjtöttünk. Tavalyelőtt még 1 db-nak is örültem volna, tavaly meg kidobáltam a kisebbeket, vagy ami nem volt olyan szép. Kb.200 Db-ot gyűjtöttem, bár lent a víz alatt,de olyan helyen,ahol másfél méteres volt a víz. Nem egy kedvelt, nyüzsgő parton, hanem egy kikötő mellett. Pontosan a nevét nem tudom, de a San Marino kempingtől nem messze. Egy német házaspár kalauzolt minket oda. Utólag is köszönet nekik érte:) !
2011. júl. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 qwertzoo válasza:

Görögország, Paralia.

A parton elindulsz észak felé, mikor már bőven elhagytad a várost (kb.500-1000m) akkor egyre többet találni. Volt olyan szakasz, ahol térdig érő vízben szedtem. Hoztam haza vagy egy cipős dobozzal. De annyi volt ott, hogy egy utánfutót tele lehetett volna rakni.

2012. febr. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Gybor válasza:
Sitges Barcelonától fél órára van vonattal. 6kg kagylót hoztunk haza. Lapátolni lehetett a sziklák közül. Tudok képeket küldeni, illetve bejelölöm a pontos lelőhelyet ha kéri valaki.
2016. jún. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!