Kezdőoldal » Utazás » Európa » Zakynthos! Aki volt már ott,...

Zakynthos! Aki volt már ott, segítene? Találhatok kagylókat? A víz mindenhol lassan mélyül? Búvárkodás?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy vannak szervezett búvárkodások, de a part közelében is lehet egyénileg? Van értelme? A homokos vagy kavicsos partok vannak többségben? Mit nem érdemes kihagyni? Esetleg görög estről vélemények? Olvastam élménybeszámolókat, de azért érdekelne. Köszönöm:)
2011. júl. 4. 22:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy már nem aktuális de azért elmondom hogy mi mult héten voltunk Zakynthoson Argassiban és ott szép homokos a part és a víz nagyon lassan mélyül,búvárkodásról nem tudok,amit szerintem kötelező megnézni az a hajóroncs a Navaggio öbölben,ezt egy hajókirándulással lehet a legjobban élvezni ami körbevisz az egész szigeten,és ha jó az idő akkor ki is köt a roncsnál és lehet fürdeni is,amúgy meg lehet bérelni motort.quadot,autót és bejárhatod a szigetet te magad is,este pedig el lehet tölteni az időt,mert sok taverna,étterem és bár van,Zakynhosban a fővárosban amipár percre van csak Argassitól meg még több,meg el lehet menni Laganasba is ahol rengeteg sok diszkó és bár van.
2012. aug. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ja és kagyló nem sok volt,csak szép kavicsok
2012. aug. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!