Kezdőoldal » Utazás » Európa » Bulgáriában fogok nyaralni....

Bulgáriában fogok nyaralni. Mi a teendő a telefonommal?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy be kell írni valamilyen aktiváló kódot, ha külföldre megyek, viszont túl sötét vagyok az ilyenekhez, szóval megköszönném, ha valaki felvilágosítana, hogy tudom ezt megtenni, ha Bulgáriába megyek. Tavaly Németországban voltam, küldtem aktiváló sms-t is, már nem emlékszem ez mit tartalmazott de valaki nagyon hozzáértő csinálta meg nekem, úgy volt hogy elvileg minden oké, működni fog külföldön is, aztán 2 hétig mégsem tudtam telefonálni meg sms-t küldeni. Nem szeretném, hogy ez megismétlődjön:/ köszi előre is:)

(Ja igen, t-mobile-os vagyok, ha ez számít)


2011. júl. 6. 18:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is T-Mobile-os vagyok, utazom több országba minden évben, de még egyszer sem kellett vele az égvilágon semmit sem csinálni. A Roaming teljesen automatikusan bekapcsol, ha be van állítva nálad. Ha nincs (valószínűleg nincs), felhívod a T-Mobile-t, vagy bemész személyesen, és 1 perc alatt beállítják Neked. Nekem még évekkel ezelőtt beállították, azóta, mint mondtam, semmi teendőm vele.
2011. júl. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
áhá értem, akkor holnap be is állíttatom! köszi:)
2011. júl. 7. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!