Kezdőoldal » Utazás » Európa » Szardiniában hogy juthatok el...

Szardiniában hogy juthatok el Algheroból Cagliarira tömegközlekedéssel?

Figyelt kérdés
FONTOS!!!
2011. júl. 6. 19:10
 1/5 anonim ***** válasza:

NA b..szki. Te is itt vagy Szardínián. Én Muraverában vagyok. Igaz, közel. Nem tudom hogy juthatsz el. Szerintem fogj egy buszt. Mindenütt van egy pályaudvar és ülj fel rá és ott vagy hamar szerintem.


Mikor mész s hogyan? (emilt nem tudsz rámírni, mert nem jó már ez a címem)

2011. júl. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én busszal jöttem ide Muraverába. 2 óra volt az út. Nem volt vészes azért. 5 euro volt az ára. Nem tudom, hogy van e nálad olasz szótár vagy tudsz-e olaszul, mert sajnos erre itt nagyon szükség van. Én nem is tudtam volna hogy mi lett volna velem szótár nélkül....annyira hülyék hogy nem értik az angolt...ez gáz. Én ma meg holnap vagyok itt. Holnap után megyek én is Cagliariba, mert onnan relpülök tovább Veronába, aztán Trentoban szállok meg.....
2011. júl. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem vagyok ott sajnos, csak jövő hónapban mennék oda egy hétre Cagliariba, de a gép meg Algheroban száll le. Fogalmam nincs hogy fogok odakeveredni:)

Te mit csinálsz kint? Gondolom dolgozol, megkérdezhetem mit? Nagyon szeretnék én is vagy ottmaradni vagy utána kimenni melózni oda.

21/L

2011. júl. 6. 20:45
 4/5 A kérdező kommentje:

Áhh nem tudok olaszul egy mukkot sem:D

Azt hiszem jobb lesz ha viszek egy szótárt akkor:))

2011. júl. 6. 20:46
 5/5 A kérdező kommentje:

Vagy csak nyaralsz kint?

Milyen hely, szép? Még sosem voltam ott...

2011. júl. 6. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!