Kezdőoldal » Utazás » Európa » Blackpool szép hely? Van itt...

Blackpool szép hely? Van itt olyan magyar, aki kint él?

Figyelt kérdés
18/F
2011. júl. 8. 13:52
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
14 évesen jártam először az Egyesült Királyságban, Londonban és annyira megszerettem már akkor az ottani életet és az emberek mentalitását, hogy ismét kiszeretnék menni :) Itt most egy is lány van a dologban :D
2011. júl. 8. 13:54
 2/11 A kérdező kommentje:
*lány is
2011. júl. 8. 13:55
 3/11 anonim ***** válasza:
Még Blackpoolban nem voltam, de az idősek otthonából, ahol dolgozom sokan mennek oda nyaralni. A párom is járt lent párszor és azt mondja, h jó ott. Persze ő gyerekként járt. Szeretnék egyszer én is lemmeni, mert tényleg annyian mondogatják. Ha meg az jutna eszedbe, h ott dolgoznál, akkor biztos, h munka is lenne.
2011. júl. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én egyszer voltam, nekem nagyon tetszett, de sokaktól hallottam, hogy a régi fényéhez képest a mai Blackpool egy nulla. Ezt nem tudom megítélni, mert régen nem voltam ott.
2011. júl. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ha neked tetszett akkor biztos nem lehet olyan rossz :)
2011. júl. 8. 16:31
 6/11 A kérdező kommentje:

1. válaszolónak:


Melyik városban élsz, dolgozol? Egy kicsit mesélnél arról, hogyan kerültél ki Angliába?

2011. júl. 8. 16:34
 7/11 anonim ***** válasza:
Angliába au-pairként kerültem ki. Kevés nyelvtudással így volt a legbiztosabb. Most Glasgowhoz közel élek a párommal. Idősek otthonában dolgozom. Egyébként én is gyerekkorom óta vágyom ide, 21 évesen egy Mo-i angol családnál dolgoztam, akik kihoztak pár napra. A hely (East Sussex-ben) olyan volt, mintha a Büszkeség és balítélet helyszíne kelne életre.
2011. júl. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

értem


Én tulajdonképpen egy lánnyal levelezek, és arra gondoltam ha már eleget leveleztünk, akkor kiutaznék, amennyiben Ő nem tud ide jönni Mo-ra. Szerinted egy 18 éves srác hogyan mehetne ki? Dolgoznék csak legyen munka és szállás :( Szeretnék találkozni Vele!!

2011. júl. 8. 20:44
 9/11 anonim ***** válasza:

Én a gumtree.com-ról találtam állást még mikor Mo-on éltem. elküldözgettem az önéletrajzom és volt, aki válaszolt. Mikor biztosabb voltam a nyelvben, akkor is a gumtree-re mentem, mert vannak nem bentlakásos állások is rajta és elsőre kaptam egy konyhai asszisztens munkát.

A másik, amit még megpróbálhatsz az az, h beírod google-ba, h blackpool hotel/restaurant és ami találatokat kiad és van hozzá internetcím, azokat végignézed, kikeresed a contact-okat és vaktában küldözöd a CV-t, valaki csak megkeres egy interjúajánlattal. Habár elég nehéz Mo-ról munkátkeresni, mert sokan azonnal látni akarnak, de megéri.

2011. júl. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Blackpooltól 30 percre lakok . Gyönyörű hely Blackpool. Ott a tenger, igaz a fürdőzés annyi nem lehetséges az idő miatt ,de akkor is nagyon szép.

Ott a pleasure beach azaz a vidámpark, és ha oda nem is megyünk be, végig sétálunk a főutcákon és mindenféle bazár, bolt, szellemvasút, kísértetház, vicces dolgok vannak.. Múlt héten is voltunk, Carnesky' Ghost Train mellett sétáltunk el, annyira élethű ,hogy valós emberek jönnek ki onnan zombit játszva .. hozzám oda is jött az egyik, elég félelmetes:D Szóval Blackpoolban lehet szórakozni az biztos. Nem beszélve a rengeteg kaszinóról stbstb..:D

2011. júl. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!