Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mennyibe kerül a vonatjegy...

Mennyibe kerül a vonatjegy Szabadkára? SŰRGŐŐŐŐŐŐS

Figyelt kérdés

Mintahogy a cím is adja, mennyibe kerül a vonatjegy szabadkára és naponta hányszor megy vonat és mikor? :S

Válaszokat előre is köszi.


2011. júl. 14. 20:06
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Ja mondta, hogy 50 perc busszal , de kb a busz addigra ér oda, mint a vonat, így a gyaloglással együtt, ja meg valami valutaváltót kéne keresni, vagy eurót elfogadják ott mindenhol?
2011. júl. 14. 21:18
 12/20 anonim ***** válasza:

Az eurót nem fogadják el lényegében sehol, csak a piacon! Ha nincs dinárod, amit tenned kell: leszállsz a vonatról, ki az állomásról, át a parkon. Mielőtt átkelnél az úton a korzóra, bal oldalt lesz egy pavilon, (turistainformáció és) pénzváltó, ez egy percnyire sincs az állomástól. Itt tudsz váltani, és ebből meg tudod venni a jegyet a továbbutazáshoz az állomáson, kártyát nem fogadtak el múlt hónapban még.


Ha valamiért ez zárva lenne, át az úton, a korzó tele van bankkal és pénzváltóval. De ha nem éjjel mész, ez nem lesz gond. Ha viszont igen, az baj, mert 10-kor zár. Akkor próbálj még a Keletiben dinárt szerezni.

2011. júl. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Figyi van msned vagy valami, ahol meg tudjuk ezt beszélni? mert ez bonyolultabb mint hinnénk, mert több napra kell ottmaradnom, és nem tudok így konkrétan semmit, mert most először megyek. szóval ha valami konkrét elérhetőséget adnál ahol tudnánk beszélni, azt megköszönném.
2011. júl. 14. 21:27
 14/20 anonim ***** válasza:
Bocs, de kímélni akarom magam a spamtől, úgyhogy nem írok ki semmit, de ha átállítod, hogy tudjak küldeni privát üzenetet, megadom.
2011. júl. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Értem, szóval, az a gond, hogy nekem, több napot kéne maradnom és nem tudom, hogy a retour jegy meddig érvényes érted, szombaton mennék és hétfőn jönnék vissza.
2011. júl. 14. 21:33
 16/20 A kérdező kommentje:
De beállítottam, tudsz küldeni email.t
2011. júl. 14. 21:34
 17/20 anonim ***** válasza:
Küldtem is, nem ment át?
2011. júl. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
de, írtam is
2011. júl. 14. 21:40
 19/20 anonim ***** válasza:
Nem jött meg. :S Lehetővé tettem az üzenetküldést én is, próbáld újra, hátha így működik...
2011. júl. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Küldtem.
2011. júl. 14. 21:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!