Kezdőoldal » Utazás » Európa » Horvátországban, a kavicsos...

Horvátországban, a kavicsos tengerparton milyen gyakoriak a tengerisünök?

Figyelt kérdés
A leg szélén is vannak, vagy csak nagyon mélyen?
2011. júl. 16. 12:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ahol takarítják a partot, ott nem szoktak lenni, de nagyobb hullámzások könnyen a partra sodorhatják őket, szóval érdemes figyelni rájuk
2011. júl. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
én tavaly voltam. volt, ahol én nem is láttam egyáltalán (nem mentem olyan messzire, épp hogy nem ért le a lábam). és volt, ahol a legszélén is voltak (az olyan helyen volt, hogy nem sima part, hanem sziklák voltak a part szélén, és a sziklánál voltak)
2011. júl. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
Elég gyakori. Én többek között ezért is nem nagyon szeretem a horvát tengerpartot. Szépnek szép, de nem a legjobb fürdőhelyek az biztos.
2011. júl. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Dalmáciában voltunk, egyet se láttam, uborkából is csak 3 darabot. Valószínűleg csak szerencsénk volt.
2011. júl. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ha szezon elején mész akkor tele van sünnel, arra vigyázni kell! De szezon előtt pár nappal eltakarítják a fürdőhelyekről.
2011. júl. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!