Kezdőoldal » Utazás » Európa » Korfun (Sidari) Mariella...

Korfun (Sidari) Mariella apartmanban milyen a konyha felszereltsége?

Figyelt kérdés
2011. júl. 18. 16:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Konkrétan ezt az apartman-t nem ismerem, de nagyon sokszor voltam már Görögországban, Korfun is többször, mindenhol kb. ez volt egy 2 fős apartmanban: 4-5 tányér, 3-4 pohár, 2-3 csésze, evőeszközök, kenyérvágó kés, merőkanál, fakanál, serpenyő, fazék, lábos (ezekből max 1-2), vágódeszka.

Általában egy 2 lapos villanytűzhely (rezsó:D), meg egy kis hűtő (mélyhűtös része is van).

Szerintem vigyetek egy jó éles kést, ha sokat akartok főzőcskézni.

Jó nyaralást!

2011. júl. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi. a képeken egy olyasmi szerkezet látszik, hogy van egy mikró féle és annak a tetején van egy ilyen 2 lapos főzőrész, ez akkor lehetséges? az ilyen alkalmas főzésre?
2011. júl. 19. 09:54
 3/7 anonim ***** válasza:
szia, mikor mész Sidariba ? én 29.én indulok.
2011. júl. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
augusztus 19-én indulok.
2011. júl. 20. 14:34
 5/7 anonim ***** válasza:
Aha, akkor biztos olyan, mint a képen. A főzést nem lehet ott túlzásba vinni, gyorsabb, egyszerű dolgokat érdemes csak csinálni. (rántotta, lecsó, zacskósleves) és a boltokban nem lehet pl. húst venni, nincs hentes vagy ilyesmi, szeletelt szalámi, margarin meg ilyesmi van.
2011. júl. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Toncsi63 ***** válasza:
Nem érdemes főzőcskézni. Egész nyaralásotokból az időtök egy harmadát ezzel fogjátok eltölteni (be kell hozzá vásárolni, előkészíteni, mosogatni is kell ám!) Egyszerűbb és olcsóbb, ha itthon maradsz, megfőzöd az ebédet, elmosogatsz, aztán kimész a strandra, Tisza, vagy Duna stb partra. Első nap úgyis csak ismerkedsz a környékkel, keresni kell egy olcsó, de tiszta stb helyet, ahol étkezhetsz. Úgyis a hazajövetel előtti napon fogsz találni egy sokkal olcsóbbat és jobbat, mint ahol ettetek. Legközelebb már tudjátok ezt is.
2011. júl. 21. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
persze, egyszerűeket akarunk mi is, tészta, rántotta ilyesmi.
2011. júl. 21. 08:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!