Kezdőoldal » Utazás » Európa » Melyik Görög szigeten nyaraltá...

Melyik Görög szigeten nyaraltál nagyonjót?

Figyelt kérdés
2011. júl. 20. 11:25
 1/9 anonim válasza:
55%
Kerkira :) (Korfu)
2011. júl. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%

Korfun!


Szombatonként volt "tóga-parti".

(Az áttetsző tóga alatt, meg mindenki nudi...)

2011. júl. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%

zakynthos-on :)

de idén megyek korfura , remélem az is legalább ennyire jó lesz :)

2011. júl. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
55%
Korfu,már 4x voltam..
2011. júl. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
55%
Mi Krétán voltunk 4 éve, de nagyon rossz volt. Pedig anyagilag nem fukarkodtunk. Szar, koszos volt a szállás. A Tengerpart hosszú sétával volt megközelíthető, az utcák koszosak voltak. A tenger és a strand csupa hínár meg szemét. Lehet h csak nekünk jött össze így, de oda soha többet nem megyünk az biztos. :S
2011. júl. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Kréta is nagyon szép!


Persze aki a Gagyi-Toursal utazik, az ne csodálkozzon, ha Las-Nyomorosz lesz a szállás, valami csóróknak fenntartott putriban

2011. júl. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én végig jártam a nagyobb Görög szigeteket-Korfu,Thassos,Rodos,Kréta,Zhakintos stb.....

Nekem legjobban Kréta tetszett.Rengeteg a látnivaló,de elég nagy távolságra vannak egymástól.Így aki nem bérel autót és csak az apartman környékén néz szét annak nem nagyon fog tetszeni.2 nap alatt csak a sziget felét tudtuk bejárni kocsival,így még egyszer szeretnék majd visszamenni.Itt található Minos király palotája,Vai strand ahol a Bounty csoki reklámot forgatták,középkori és ókori látnivalók,barlang lakások,édesvizi tó ami a tengerbe ömlik egy csatornán keresztül,sekély vizű kristály tiszta homokos strand aminek olyan nagy a só tartalma,hogy lebeksz a víz tetején,Hatalmas hegyek szurdokok....és ez még csak a sziget fele.....

2011. júl. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Rodoszon, ott volt alsn 3 éve a nászutunk:).

Igaz görög szigeten csak ott voltam, de idén is megyünk vmelyikre, csak még nem tudjuk mit kapunk. (IBUSZ mediterrán tombola)

2011. júl. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Lefkada...Mi Nidriben voltunk. Itt jó kis éjszakai élet van.Ám a part ,hogy őszinte legyek csúnya...Legalábbis Nidriben. De mi elmentünk más partokra. Ahol nagyon gyönyörű volt a part: Porti Katsiki és Khatisma volt. Erre a 2 helyre többször is vissza mentünk. 2 hétre voltunk...és az egész szigetet bejártuk:) Összesen a szigeten megtett km:1000 :)Jó szórakozást!
2011. júl. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!