Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ki szeretnék költözni Németors...

Ki szeretnék költözni Németországba de lenne pár kérdésem?

Figyelt kérdés
A férjem kiment dolgozni, 2 hónap után mennék utána de van egy 4 hónapos kislányunk, kint szeretném a kinti családi pótlékot és a gyest kapni, de ezt hol kell elintéznem vagy ezt hogyan? Honnan tudom ezt megtudakolni?
2011. júl. 26. 16:49
 1/7 anonim válasza:
Szia!Ha kiköltözöl akkor sem kapsz semmit mert nem vagy rà jogosult. Itt Nincs Nèmetorszàgban Gyes mint Magyarorszàgon. Ha a gyerek itt született volna akkor kapna kb. 150 Euro gyerekpènzt de ezt nem gyesnek hivjàk. Csak azèrt mert ide költözöl azzal nem kapsz gyerekpènzt azt tovàbbra is Magyarorszàgrol kapod ès nem Németorszàgtol.
2011. júl. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
jó oké és egészségbiztosítás nekem és a babának csak kellene. nem dolgozhatok a gyes miatt meg
2011. júl. 27. 06:30
 3/7 anonim válasza:
Szia!Èn irtam neked tegnap. Azt tanàcsolom hogy a fèrjed kèrdezze meg a munkaadojàt erröl te meg otthon a Magyar Társadalombiztositot Kérdezd jelezd hogy Külfödre költözöl ès hogy hogyan kapod meg a pènzed meg hogy hogyan leszel odakinn te ès a kicsi biztositva.Sok sikert!
2011. júl. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen:)
2011. júl. 27. 12:44
 5/7 anonim válasza:
Szivesen! Ha akarsz tudsz irni Privat e-mailt Nekem. Megkèrdezhetem hova költöztök?
2011. júl. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

sajnos nem tudok vagy is nem látom ahova kattintani kellene, de Hamburgba.

Párom festő, és hőszigetelési melókat vállalnak, csak félek egy picit mert nem eszélem a németet csak az angolt egy kicsit.

2011. júl. 28. 18:10
 7/7 anonim válasza:
Idő közben kiköltöztetek?
2011. okt. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!