Kezdőoldal » Utazás » Európa » Milyen útvonalon menjek és...

Milyen útvonalon menjek és mire kell ügyelnem ha nekivágnék autóval egy angliai útnak?

Figyelt kérdés
2011. júl. 29. 17:22
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]


én ezt ajánlom

nagyrészt végig autópálya van /mind fizetős/

Budapesttől az út 10,5 óra Kölnig /itt ajánlatos egy estét eltölteni pihenés kép mert megterhetlő az út/ itt vannak olyan szállodák amik kifejezetten err vannak kitalálva

Kölntől Londonig az út 6,5óra kb.

érdemes vonattal menni itt / Csalaguttal ismertebb nevén/ ezzel félora alatt ott vagy a angliába /ami nem veszteség ugyebár mert -1ora/

illetve nem árt ha van egy kis aprópénzed /mind font mind euro mert autopályánál sok helyen fizetős a wc/

2011. júl. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen,én is ezt nézegettem. Te megtetted már ezt az utat?
2011. júl. 29. 17:57
 3/6 anonim ***** válasza:

igen, csak én busszal voltam... nyaralni mész? vagy hosszabb távra?

tudni kell az angolokról, hogy nagyon precizek, tehát boltokba buszon stb. mindenütt sorba kell állni nem szeretik ha tolakodnak /jobban mint a magyarok/

illetve ruhákbol mindenfélét pakolj majd el mert az időjárás olyan amilyen, nagyon sokat esik az eső és fuj a szél, mi pont kifogtuk a jó időt mondták is hogy előtte héten zuhogott meg minden

U.i.: müködik komp is ott ahol a vonat van csak az sokkal hosszabb az ut

ha érdekelnek dolgok/kérdésed van irj levelet majd mesélek...

2011. júl. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Látogatóba mennék egy hétre. Rettentően félek a repüléstől de fontolgatom,hogy talán mégis azzal kellene menni. Ez az út hatalmas falat lenne nekem.Nem attól félek,hogy elvesznék mert mindig feltalálom magam.Csak sajnos nyelvismeret nélkül nehezen menne a szálláskeresés és ha van valami gond útközben azt is nehezebben oldanám meg.Töprengek tovább,hogy mi legyen! :) Köszi a tanácsokat!!
2011. júl. 29. 19:40
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Az az útvonal jó amit az első írt.Én is busszal voltam de megfogadtam,hogy soha többet se kocsival se busszal.Egy nagy szenvedés.Nagyon fáradt leszel,meg minden.Repülés az jó mert gyors biztonságos és nem olyan macera.

2011. júl. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sanszos, hogy Angliában karambolozni fogsz

a baloldali közlekedés miatt !!!

2011. júl. 30. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!