Kezdőoldal » Utazás » Európa » Melyiket ajánlanátok, Rovinj-t...

Melyiket ajánlanátok, Rovinj-t vagy Pula-t? (Horvátország)

Figyelt kérdés
Augusztusban Horvátországba készülünk, csak nem tudjuk melyik városba érdemesebb elmenni. Esetleg még Opatia-t nézegettük.
2011. júl. 29. 17:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Opatija sznob hely. Szép, de sznob, minden drágább, mint máshol.

Rovinj nagyon szép, olyan olaszos.

2011. júl. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is Rovinj-ra szavazok.
2011. júl. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Rovinj. Voltam mindkettőben, Pulában igazából az Amfiteátrum érdekes, de maga a városka közel sem olyan gyönyörű, hangulatos, mint Rovinj. De egy nap át is lehet autózni Pulába, nincs messze, fél 3/4 óra kb. :)
2011. júl. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én Porecsbe mennék.


Ott vannak a dobálós fagyisok!!!

2011. júl. 30. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mindkettőt érdemes megnézni!
2011. júl. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én nagyon tudom ajánlani Vodicét! Ez egy kis üdülőváros, de nagyon szép, hangulatos. A szálloda részek nyugisak, kellemesek, a város pedig nyüzsgő, van élet :) Életem leggyönyörűbb helye, ahol valaha jártam! A tengerről nem is beszélve...kristálytiszta :) Csak ajánlani tudom! Mellette pedig át lehet ruccanni Trogirba, Rovinjba és Sibenikbe!! Jó utat! :)
2011. aug. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Diosbaba válasza:
Valaki azt írja Vodicé-ből ki lehet ruccanni Rovinj-ba..többszáz km-re van..??..de amúgy az Isztriai félsziget gyönyörű, Rovinj olaszos, a déli rész Pula, Medulin is jó, többfelé el lehet kirándulni.
2012. márc. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!