Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hova utaznál legszívesebben...

Hova utaznál legszívesebben Európán belül?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A kérdés egyenlőre elméletbeli, jövő nyáron utaznék az egyik barátnőmmel. Szívesen utaztunk volna idén is, de még gimisek vagyunk, ősszel előrehozott érettségi, jogsi stb, jobb lesz jövő nyáron, amikor már túl leszünk az összes érettségin. :)

Mindenképpen egy nagyvárosra gondoltunk, nem tudom, hogy ki hol járt, de aki kellemes időt töltött el valahol, az leírhatná a tapasztalatait.

Fontos szempontot képeznek a látnivalók, a tengerpart sem hátrány és a szórakozási lehetőségek. :) Nekem pl szimpatikus Róma, már csak azért is, mert ez a kedvenc történelmi témaköröm. :)

Az sem utolsó szempont, hogy az adott városban mennyire beszélnek angolul (elméletben már mindenhol, de gyakorlatban..:D), itt is tapasztalatokra lennék kíváncsi.

Köszönöm!:)


2011. júl. 30. 00:03
 1/9 anonim ***** válasza:

Mikor olvastam, láttam, hogy tengerpart sem hiány rögtön Rómára gondoltam és úgy látom te is inkább odamennél.

Szóval Róma :) Bocsi tapasztalatot nem tudok mondani, mert nem Voltam még Rómában, de nekem is elég szimpatikus hely. :D

De.. lehetne még Párizs, Madrid, Barcelona, talán még Isztámbul.

2011. júl. 30. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Róma, London, Isztambul.
2011. júl. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Tapasztalatból:


London,Glasgow,Southport,Manchester nagyon jó helyek imádom őket!!!:D

Ja és még Edinburgh!

2011. júl. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Utolsó, ha tapasztalatból beszél, megindokolnád a választásodat? Esetleg a publikus élményeidet leírhatnád :D

2011. júl. 30. 17:31
 5/9 anonim ***** válasza:
Persze,de az összes érdekel?
2011. júl. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Montenegró, Kotori-öböl.
2011. júl. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Minden érdekel :)
2011. júl. 30. 19:38
 8/9 anonim ***** válasza:

London: Nagy nyüzsgés,sok bolt rengeteg éátnivaló.(Madametussauds,Brithis múzeum(ez ingyen vagy,úgy ahogy a többi múzeum is),London-eye,palota,szép parkok.És sok sok jó cuccot lehet ott venni.

Glasgow:Itt is nagyon sok lehetőség van a szórakozásra (bár lonodnban egy kicsit több),itt nagyon olcsó a márkás ruha cipő stb ;)

Southport:Ez egy kis város pont a tengerparton,ez inkább kikapcsolódni van.

Manchester:Van olyan része ami olyasmi mint Miskolc (gyárváros)De van sétállóutca sok-sok bolttal stb.

Azt hiszem leírtam az összeset ;)

A top kettő nekem London,meg Glasgow :D

2011. júl. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ja,és Edinburgh: Jó nagy város,sok érdekes látnivalóval,meg boltal stb...erről nagyon mást nem tudok mondani csak egy napig voltam :S
2011. júl. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!