Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hova érdemesebb elmenni,...

Hova érdemesebb elmenni, Trogir-ba vagy Split-be, vagy Rovinj-ba? (Horvátország)

Figyelt kérdés
Augusztusban magyünk Horvátországba, csak még nem döntöttük el, hogy hova. Eddig ezt a hármat néztük ki. Egy lehetőleg minnél tatalmasabb nyaralást szeretnénk, műemlékekkel és szép tengerpartokkal. Eddig ezt a hármat néztem ki, de várom további javaslataitokat :)
2011. júl. 31. 12:41
 1/2 anonim válasza:
Szia mi minhárom helyen jártunk 2 éve Trogir 1 hét onnan mentünk Splitbe Trogir gyönyörű Split is szép de nekünk túl nagy város és mindkettő nagyon messze van.Idén voltunk Rovinjban abszolút a nyerő!Egyszerűen meseszép!Ha választani kellene Rovinjba visszamennénk pedig csak 1 hónapja jöttünk haza.Szerintem Rovinj a leggyönyörűbb.De ez a mi véleményünk.
2011. júl. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én Trogírt választanám, ha igazán tartalmas nyaralásra vágysz. Gyönyörű a város, igazi középkori hangulat, pálmafás tengerparti sétánnyal. Split forgalmas nagy város, nem igazán nyaralásra való, de Trogírból egy kirándulást megért a törtélnelmi belvárosa. (Diokleciánus palotája stb.)Mi szó szerint végignyaraltuk Horvátországot, Isztria, Kvarner-öböl szép, de ha elmész Dalmáciába, az lélegzet elállító az előbbiekhez képest. Trogírból érdemes elmenni Spliten kívül a Krka Nemzeti Parkba (vízesés, ahol fürödni is lehet), Omisba, Makarskába. Nagy élmény volt nekünk a Knín-i vár.
2011. júl. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!