Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mit gondoltok Magyarországról,...

Mit gondoltok Magyarországról, mint turisztikai desztinációról?

Figyelt kérdés

Eddig én egy eléggé jelentéktelen országnak tartottam, de ahogy növök fel, egyre szebb helynek találom. :)

És megtudtam nem olyan rég, hogy a világ 13. leglátogatottabb országa, ami szerintem az ország méretéhez képest nagyon jó eredmény. :)


2011. júl. 31. 20:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Magyarország sokrétű hely, változatos turisztikai desztináció. Viszont még mindig nem használjuk ki eléggé adottságainkat, bár egyre fejlődőbb tendenciát mutatunk. Ott vannak a gyógyvizeink, a hegyeink, a Puszta, a Balaton, de természeti kincseink mellett ott vannak a történelmi városok, egyedülálló épített értékeink. Szóval van mire büszkének lennünk!
2011. júl. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
24%

én nagyon unalmasnak találom

Pest szép de azon kívül nincs olyan húú ez igen féle látványosság

Én belföldre nem is mennék nyaralni azért hogy megnézzek 1 parasztházat, várat vagy bármit

se egy normális hegy, se egy nagy tó vagy tengerpart.

2011. júl. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
12%

"És megtudtam nem olyan rég, hogy a világ 13. leglátogatottabb országa"


Ez egy nagyon-nagy tévedés!

Szerintem egy-két nullával elírták!

Az első 100-ban sincsen benne!!!!!!!!!!

2011. aug. 1. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
miért, akkor mi van az első százban? uganda??
2011. aug. 1. 13:52
 5/6 anonim válasza:
100%
Hát, az egyik kanadai barátom mondta, hogy szívesen eljönne és mengézné a cigányainkat...
2011. aug. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, hogy elhiszed ezt a marhaságot?
2011. aug. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!