Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hova menjünk Szombathely...

Hova menjünk Szombathely környékén?

Figyelt kérdés

Testvéreimmel megyünk nyaralni augusztusban, Szombathely az uticél,ott töltünk el rokonoknál egy hetet.Kimegyünk még Bécsbe is. Mondanátok 100km-es körzetben helyeket,ahova érdemes elmenni? (Szombathely környéke !) De lehet külföld is, Ausztria, határtól nem olyan messze.

Köszi :))


2011. aug. 4. 09:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Fontos, hogy hány évesek vagytok.

Én itt lakok a környéken, hát van jó sok minden pl: Itt van Szombathelytől kb 30km-re Bük-fürdő, vagy még közelebb Sárvári fürdő(mindkettő csúcs)

Akkor Gyöngyösfalun van egy kalandpark baró kötélpályákkal meg minden Ez is közel van Szombathelyhez.

Szhelyen van a Kalandváros is.

Van a Savaria Pláza mozival meg stb

ott van a Csónakázótó

Van még az Iseum, az is tök király

Ausztriában van vmi dínópark már régen voltam, de szerintem belefér 100 km-be. De inkább menjetek el Sopronba.

2011. aug. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

5en megyünk.

Kati tesóm 28, Zsuzsi tesóm 17, én: 14, Kati férje: 31, és van egy gyerekük,aki februárba lesz 2éves.

Köszi a tippeket !

2011. aug. 4. 17:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Szívesen .......
2011. aug. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
... ?
2011. aug. 4. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!