Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hova érdemesebb saját autóval...

Hova érdemesebb saját autóval elmenni egy hétre? Horvátország, vagy Görög. Egy hétre.

Figyelt kérdés
2011. aug. 4. 21:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Horvátországba, mert közelebb van. Görögország túl sok vezetés. Oda csak repülővel!
2011. aug. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
görög nagyon nagyon messze van kocsival...egybe vezettem le hát azthittem megpusztulok mire odaértünk. horvátország meg pestről 5-6 ora...az kb semmi
2011. aug. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
dubrovnik is elég messze van. 800km vezettem egyhuzamba,persze megkell állni muszájból,de semmi gondom nem volt.
2011. aug. 4. 21:54
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
horvátország. görög már túl messze van kocsival. viszont kroáciába simán,kényelmesen el lehet menni
2011. aug. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2011. aug. 4. 21:57
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindneképp Horvátország. Közel van és nagyon szép. Amit megsporolnál lehet a szálláson ha gürügbe mész az rámenne az utra.
2011. aug. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Valóban Horvátország sokkal közelebb van, egy nap alatt le lehet érni. Görögországban még nem voltam, de biztosítalak, hogy Horvátország gyönyörű. És állítólag sokkal olcsóbb, mint Balaton (ezen én is meglepődtem).
2011. aug. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!