Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hogy tudnék legolcsóbban...

Bebikeee12 kérdése:

Hogy tudnék legolcsóbban kimenni Párizsba Pestről?

Figyelt kérdés
A benzin pénz nagyon sok, repülőt néztem és vannak olcsón jegyek, de talán a legjobb lenne ha vonattal mennék, csak nem tudom, hogy hogy vannak az átszállások, és hogy olcsóbb-e mintha repülővel megyek.
2011. aug. 17. 18:23
 1/4 anonim ***** válasza:
2011. aug. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azt hiszem a student agencynek van buszjárata Párizsba. Nemtudom a repülőjegyek árak hogy alakulnak, de emlékeim szerint a buszjegy egész tűrhető, bár tény hogy sokat kell ülni a hátsódon. :)


Vonattal talán interrail jeggyel lenne legolcsóbb, de tényleg jó móka lehet megszervezni az átszállásokat, rájönni mikor kell valami helyjegy, mikor nem stb.


Közben meg is néztem, igen... Cseh busz (student agency). Minden hétfőn, szerdán, pénteken és vasárnap indul 16.15-kor, Prágában van átszállás, de bevárják egymást a csatlakozó járatok, és másnap 2-re van Párizsban.

A teljesárú buszjegy egy útra 21.100, returra 40.600 forint, plusz 100 forint poggyászdíj.


Én utaztam már velük, bár csak egy rövidebb úton, de rendesek, korrektek, a busz tiszta, kényelmes, a tea, kávé ingyen van, tudsz zenét hallgatni, vagy nézni a filmet, ha sokkal olcsóbb mint a repülés (csomó kedvezmény van, nézd meg rád érvényes-e valamelyik, én fiatalként tuti ezzel járnék legjobban), akkor ezt választanám.

2011. aug. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Hát igen, igazából erre számítottam én is, de akkor már inkább a repülő, miután vannak nagyon kedvezményes jegyek is, ami oda-vissza nagyjából 40000ből megúszom, és akkor már jóval gyorsabb. :) De ezt az interrail-t még megnézem, köszi szépen még egyszer :)
2011. aug. 18. 10:07
 4/4 anonim ***** válasza:

Igazából az interrail sem lesz olcsóbb valószínűleg, hacsak nem jössz 5 napon belül haza is, vagy nem emlékszem pontosan hogyan működik.

Ha van hasonló árkategóriában repülőjegy is, akkor persze az jobban megéri, egyrészt kalandosabb kicsit (bár a vonat is elég kalandos lehet:D), másrészt gyorsabb, kényelmesebb jóval. :)

2011. aug. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!