Kezdőoldal » Utazás » Európa » Angliába mennék dolgozni,...

Angliába mennék dolgozni, rengeteg oldalt találtam, de nem tudom melyik megbízható. Egyáltalán megéri-e a közvetítőcéges dolog?

Figyelt kérdés
2011. aug. 22. 14:39
 1/3 anonim ***** válasza:
63%

Semmi értelme a közvetítőcégnek, ha már úgyis találtál... Mit is várnál tőlük - hogy vegyék meg Neked a repülőjegyet ?

Ha találtál, akkor vedd fel velük a kapcsolatot. Ennyit kell tudjál, hiszen velük fogsz dolgozni, nem ?

2011. aug. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Hallottam olyanról, akinek bejött ez a magyarországról közvetítős dolog, de olyanról is, akinél nem. Nyilván te is pont ilyen vegyes véleményeket olvastál a neten

A munkaközvetítő cég viszont kb az egyetlen formája, ahogy angliában munkát lehet taláni, szinte az öszes álláshirdetés is valami ilyenhez vezet. Tehát kimész, és beregisztrálsz jó sok olyan céghez, ami a szakmádban közvetít, akik aztán ha épp keresnek munkaerőt akkor kb 1 hónapon belül felhívnak, miután velük már lezajlott egy interjú (és ez fontosabb a munkáltatóval történő interjúnál, hiszen a cégek azért fizetik ezeket a közvetítőket, hogy ne nekik kelljen minden jelentkezővel szarakodni, a céghez már csak az jut el, akit nagy valószínűséggel felvesznek, vagy maximum a 2-3 legesélyesebb, ha valami irodai diplomás állásról van szó, a többinél már ott nem válogatnak).

Vagy nézegethetsz álláshirdetéseket, ahol telefonszámot adnak meg vagy emailben kell elküldened az önéletrajzod. Az esetek zömében itt is közvetítőcégen keresztül fognak alkalmazni...

2011. aug. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Külföldi munkavállalás garanciái ügyében megbízható tájékoztatást a Nemzeti Munkaügyi Hivatalnál adnak
2013. aug. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!