Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hogy is van ez a folyadékokkal...

Hogy is van ez a folyadékokkal a kézipoggyászban?

Figyelt kérdés

Életemben először fogok repülni, nagyon izgulok amellett, hogy nem igazán tudom, mit szabad és mit nem.

Olvastam, hogy folyadékot, szúró-vágó eszközt stb nem lehet a kézipoggyászba tenni. De most olvastam azt is, hogy folyadékot max 100 ml-es flakonban, külön zacskózva fel lehet vinni.


Kérdésem, hogy ilyen zacsit hol lehet venni?


És max. hány darab 100 ml-es cuccot lehet a kézipoggyászba rakni? Lenne tusfürdő, sampon, fogkrém (gondolom ez is annak minősül), borotvahab, alapozó stb.


Ill. hogy borotvát semmiképp sem lehet felvinni (zacsiban sem?)


Hajlakkal és dezodorral (fújós) mi a helyzet?


Köszönöm a válaszokat!


2011. aug. 26. 13:49
 1/6 anonim ***** válasza:

ami tubusban van, es rajta van hogy (max) 100ml, azt egy átlátszó zacskóba beleteszed, ami max. 1 Literes lehet. Ezeket felviheted. Nem kell ennek akkor feneket keriteni. nem kell külön ezert VENNI. belehányod egy zsömlés zacskóba és kész.

Borotvát term. NEM lehet felvinni. hajlakk dezodorra pedig az elsö mondatom az érvényes.

2011. aug. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és tuti elfogadják egy sima zacskóban? mert a wizzair honlapját nézem, és ott azt írják, hogy visszazárható zacsi kell...
2011. aug. 26. 13:58
 3/6 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam zacskóba tenni, csak úgy beteszem mindig a kézipoggyászba az 1 dl-es flakont és kész. Soha nem szóltak, hogy zacsiban kellene lennie. Ha viszont ennyire zavar akkor vegyél egy visszazárható zacsit és máris meg van oldva.
2011. aug. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

huuuu, és akkor mi van, ha szólnak érte...:D

kiveszed, megmutatod, kész...mész tovább.

2011. aug. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Najó, csak azt nem akarom, hogy a több ezer ft-os parfümöt pl kidobják vagy ilyesmi...
2011. aug. 26. 14:04
 6/6 anonim ***** válasza:
ja, a 100ml-t azt könyörtelenül betartattják! ott nincs mese!
2011. aug. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!