Kezdőoldal » Utazás » Európa » Wizzair járatain megoldható ez?

Wizzair járatain megoldható ez?

Figyelt kérdés

Folyadékot szeretnék szállítani, többet mint 100 ml. Azt tudom, hogy kézipoggyászban ez nem lehetséges, de feladott poggyász esetében? A wizzair oldalán ennyit írnak:

"A feladott poggyászban nem szállítható:

[...]

Folyadék

[...]


Amennyiben az utas poggyásza mégis tartalmazza a felsorolt tárgyak valamelyikét, a Wizz Air azok elveszítéséért, megsemmisüléséért, késedelméért vagy károsodásáért nem vállal felelősséget."


Én ezt úgy értelmezem, hogy szabad, de nem vállalnak érte semmilyen felelősséget.


Szállíthatok akkor feladott poggyászban folyadékot?

Kérem csak olyanok írjanak, akik repültek már/ rendszeresen repülnek wizzairrel, szóval tájékozottak a témában. Előre is köszönöm!


2011. aug. 29. 14:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Wizzairrel nem repülök, mert szar, de biztosan tudom, hogy feladott bőröndben vihetsz folyadékot, én rendszeresen viszem a parfümömet, arclemosómat, stb. Csak a kézipoggyászban nem lehet. Kicsit túlaggódod, első út lesz?
2011. aug. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
5-7-szer utaztam Wizzel és odafelé minden egyes alkalommal volt pálinka, visszafelé pedig helyi szeszesital a feladott csomagomba. Volt, hogy 4-5 üveg is. Soha nem volt belőle semmilyen problémám.
2011. aug. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nem mindegy, h milyen folyadékról beszélünk.


általánosságban elmondható, h emberi fogyasztásra szánt italokat szállíthatsz külön engedély nélkül feladott poggyászban.


Dobozos üdítőt, sört azonban ne vigyél, mert felrobban út közben.


Benzint például csak külön engedéllyel szállíthatsz, és azt sem a poggyászban, hanem külön biztonsági tartályban.

2011. aug. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A étel-ital,növény is oda van írva,és mindíg szoktam vinni paprikát,túrórudit,piroska szörpöt stb...
2011. aug. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!