Kezdőoldal » Utazás » Európa » Egy családnak Görögországban...

Egy családnak Görögországban melyik a legideálisabb falu/város nyaralásra?

Figyelt kérdés

Pontosabban több család menne. :D

Összesen 3. (de még az is lehet, hogy csak 2)

Az egyik család kocsival, a másik 2 busszal.

2 családban 4en, 1 családban pedig 5en vannak.

A 3 családban összesen 5 15-17 év közötti tinédzser van. Tehát az sem lenne gond, ha lehetne szórakozni.

Az autós család miatt jó lenne, ha nem szigetet írnátok.

(bár Korfura, Zakynthosra és Lefkadara úgy tudom nem olyan macerás átmenni)

Kérlek, ne Paraliát, Olympic Beachet, vagy Nei Porit írjátok...:)

Leglényegesebb, hogy a tengerpart szép tiszta legyen.


Szóval?


2011. aug. 30. 23:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Sarti.
2011. aug. 31. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
44%

Paralia(Katerini mellett). Már 3x voltunk ott és nagyon jó hely. Csodálatos a város, egész este szó szerint egész este járkálnak az utcán nagy az élet.


A part pedig finom homokos.


És eléggé sok magyar van, még 1-2 árus is tud magyarul!:D

2011. aug. 31. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
44%
Ja és valami 5 disco van!
2011. aug. 31. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de Paraliához és Olympic Beach-hez már volt szerencsénk, ezért írtam, hogy ne írjátok ezeket. :)
2011. aug. 31. 10:43
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is Sarti ajánlom.
2011. aug. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
30%
Aki azzal fejezi be a kérdését, hogy "Szóval?", az ne várjon rendes választ.
2011. aug. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
utolsó: miért is ne? ne osszd az észt, látszik mennyire értelmes vagy.
2011. aug. 31. 14:06
 8/10 anonim ***** válasza:
szia, tudom, hogy azt irtad, hogy korfu nem igazan megfelelo, de szerintem nagyon megeri. Mi sidariban voltunk, ebben a faluban akkor az allando lakossag 90 fo volt, nyaron viszont 6000 embert :D lat vendegul a falu hetente!!! Mi a ferjemmel voltunk, nem csalodtunk, eppen beszeltuk, hogy ez a falu mindenre alkalmas. Ha csaladdal vagy ha szorakozni akarsz egyszeruen tokeletes. Nem messzi van peroulades (nem tudom jol irom e) olyan sziklakkal mintha egy kessel vagtak volna el a sziklafalat es nagyobb hullamokkal...a fiatalok elvezni fogjak, plusz a naplementet tobb szaz ember nezi innen estenkent. Ezen kivul kozel van meg Paleokastrica ott nagyon gazdag a tengeri elovilag, erdemes ellatogatni ide is. Ja es ki nem lehet hagyni a fovarosban a bazarsort, ami ejjel is nyitva van egyszeruen kaprazatos. Mivel a sziget nem tul nagy, igy 1, 2 het alatt az ember kenyelmesen felkeresheti ami erdekli itt. Mi nagyon jol ereztuk magunkat, biztosan vissza is megyunk :)))Ja es kocsival tenyleg nem maceras, kompok nagyon jo menetrenddel kozlekednek es nem is tul dragak. :)
2011. szept. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod! :)

Végülis Korfut, Zakynthost, Lefkadát és Tassost nem zártuk ki, mert azt hallottam, hogy nem nehéz átjutni komppal.

Meg még az sem biztos hogy a 3 család együtt megy. Lehet, hogy csak mi buszosok megyünk együtt, de még az is lehet, hogy mindhárman külön mennénk.:D Úgyhogy mindenen gondolkozni kell...

2011. szept. 2. 11:08
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy aktuális-e még... :D

Ha Korfu, akkor én Moraitikát ajánlom:) Sokszor voltam már ott, nagyon szeretem, minden megvan, ami egy jó nyaraláshoz kell!

2011. nov. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!