Kezdőoldal » Utazás » Európa » Az alábbi helyek közül hová...

Az alábbi helyek közül hová menjek szerintetek nyaralni?

Figyelt kérdés

-Izland

-Norvégia

-Franciaország (Párizs)

-Finnország

-Görögország (Kréta/Rodosz/stb)


2011. szept. 1. 22:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
franciao. kivételével ilyen sorrendben *.*
2011. szept. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom idén én a járda-szigeteken voltam :)


Amúgy én elsősorban Izlandra mennék, ha tehetném nagy vágy

am, hogy eljussak egyszer oda. Aztán Finnország és Norvégia is az álmom a többi ráérne :)

2011. szept. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

4 napot voltam Helsinkiben, halál unalmas volt.fél nap alatt

mindent láttunk.Egyszer hajóval átmentünk Tallinba, Esztország fővárosába.Egy középkorú gyönyörű városka, nem szabad kihagyni!!! De az északi országokba junius második felében kell menni, most már korán sötétedik, szomorú hangulatot nyújt.

2011. szept. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Én először norvégiába mennék,majd izlandra.
2011. szept. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

attól függ, mikor mész. Izland, Norvégia, Finnország nyáron az igazi. Pont amikor Görögország inkább túl meleg, oda kora ősszel, v. tavasszal mennék. Párizs meg mindig gyönyörű :)

Én egyébként Izlandot választanám, kivéve, ha télen kéne menni - akkor ott nekem túl sötét lenne.

2011. szept. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én Görögországba mennék, Rodoszra vagy Korfura, mindkettőnek csodás strandjai vannak, nagyon sok szép helyet meg lehet meg lehet nézni.
2011. szept. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Jövő nyárra gondoltam, hogy megyek. Először Izlandra gondoltam, de a többi felsorolt országot is meg szeretném látogatni. Ezért kérdeztem, hogy hová menjek. Köszönöm a válaszokat!
2011. szept. 2. 18:47
 8/12 anonim ***** válasza:
Attól függ,hogy csak várost nézni,kirándulni vagy strandolni is akarsz.Ha strandolni is akarsz akkor Görögországot ajánlom.Zakintosz,Kréta,Rodosz,Korfú mind nagyon szép,rengeteg látnivaló,csodás strandok és pálmafák.
2011. szept. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Főleg várost (vagy országot) szeretnék nézni! Annyit hallottam, hogy Krétán szép városok vannak.
2011. szept. 4. 21:03
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha várost akarsz nézni akkor Párizsba menj. Norvégia nagyon szép hely (fjordok) stb szóval ott a természet szép inkább, a városokban magukban nincs mit nézni, Oslo kb Európa legunalmasabb fővárosa.. nem ajánlom.


Izland érdekes helynek tűnik, oda én is elakarok menni. :)


de tényleg Párizsban van a legtöbb látnivaló.

2011. szept. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!