Kezdőoldal » Utazás » Európa » Melyik a kedvenc településed...

Melyik a kedvenc településed Európán belül?

Figyelt kérdés
Miért az a kedvenced? MI fogott meg benne? Voltál is ott? Ha igen milyen volt? Miket tapasztaltál?
2011. szept. 11. 19:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
La Chaux-de-Fonds
2011. szept. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Oberstdorf, Németország. Mert gyönyörű hely és szép emlékeim vannak róla. Most voltam nyáron és jövő nyáron is vissza szeretnék menni pár napra.

Főleg a hegyek és a tehenek fogtak meg, de tetszet az is, hogy nem volt túl drága és az emberek is kedvesek voltak.

2011. szept. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Karlovy Vary, mert olyan, mint egy mesedoboz. Imádtam. Illetve Gdynia Lengyelországban. Tengerparton fekvő egyetemi város? Viccelsz? Álomhely, tele hangulatos pubokkal.
2011. szept. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
Újhartyán, ahol lakom :) Pest megyei kis falu, rendezett, tiszta, (nincsenek cigányok), közel van Bp-hez, német nemzetiségi óvodája és iskolája van, rengeteg munkalehetőség van a környéken. Szórakozási lehetőségek annyira nem fényesek (vannak éttermek, kocsmák, de leginkább bálokat szoktak tartani a környéken), viszont Bp közelsége miatt, a fiatalok 90%-a a fővárosba mennek bulizni. Én nagyon szeretek itt élni, és úgy is tervezem, hogy ha családom lesz, akkor is itt fogok élni, tökéletes hely egy normális család számára.
2011. szept. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Berlin, a híresen szabad légköre miatt (még nem jártam ott).

Velence, a gyönyörű építészet és a különös atmoszféra miatt (még itt sem voltam, de februárban megyek)

München, az olasz építészet és a németek keveredése, (itt már jártam)

2011. szept. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ulcinj,Montenegró.

Szeretünk ide járni nyaralni,de írhattam volna az összes montenegrói tengerparti várost is...

2011. szept. 14. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Baska városa, Krk szigetén, Horvátországban. Keress róla képeket a neten. Olyan mint egy kis gyöngyszem a tengerben.

Magyarországon meg Gyula a legeslegszebb. Keleten van mégis olyan mintha nyugaton járnál..

2011. szept. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%

Geiranger falu.

A Geiranger-fjord végében van, Norvégiában.

[link]


Ilyen szépet sehol máshol nem láttam.

2011. szept. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 10 deka farhát ***** válasza:
100%
Zakopane. Télen-nyáron szép, finom sajtokat lehet kapni, és egyszer egy szülinapos csávó a lengyel-magyar testvériségre hivatkozva úgy berúgatott, hogy alig találtam vissza a szállásra :)
2011. szept. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Zadar, Dubrovnik, Vir-sziget :)
2012. nov. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!