Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mi a véleményetek Párizsról?

Mi a véleményetek Párizsról?

Figyelt kérdés
Azt tervezzük, hogy szeretnénk Párizsba utazni, de nem tudom, megéri-e. Sokféle véleményt hallottunk a városról, vannak, akik csodálják, és több embernek csalódást okozott.
2011. szept. 13. 21:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Zajos, büdös, koszos, veszélyes.
2011. szept. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Párizsban éltem 1 évet.

Röviden

1.zsúfolt

2.tele barátságtalan,idegbeteg emberekkel

3.zajos,még éjszaka is olyan zaj van mintha nappal lenne

4.koszos.Hiába vannak utcai kukák,szinte rendszeresen mellé dobják a szemetet

5.Drága nagyon


De ettől függetlenül pár napra érdemes elmenni csak aért is,hogy elmondhasd jártál Párizsban..

UI: Londonra is illik a leírás.

2011. szept. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan helyet akarsz látni, mint Párizs, de olcsóbb, biztonságosabb, tisztább és nyugodtabb akkor Isztambult ajánlom.
2011. szept. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én 1 nap alatt rohantam végig a szűken vett belvárost, ez arra volt elég hogy kipipáljam hogy jártam itt is, itt is, meg emitt is. Megérte elmenni, nagyon jó volt :) Mondanom se kell, lett volna még látnivaló.


Sokkal nagyobb mint Pest.

De Andrássy útból van vagy 10. Igazi nagyvonalú világváros, nem csak arról van szó hogy van neki 1-2 jól eltalált tere vagy útja, hanem van 20-30. Nem csak arról van szó hogy felépítünk egy Eiffel-tornyot, hanem építünk mellé olyan hatalmas parkot, hogy igazán jól mutasson vele.


A Szajna is sokkal szerencsésebb városszerkezetileg mint a Duna, mivel pár perc alatt át tudsz sétálni a rengeteg híd akármelyikén, inkább összeköti a várost.


Ja, szemetesnek pont olyan szemetes mint Pest, de sosem volt arról híres, hogy élére legyenek állítva a dolgok :)

2011. szept. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

21:15!

Bizonyára teljesen más turistaként, mint ott lakni.

Turistaként kihagyhatatlan, az biztos!

2011. szept. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ma 21:25

második vagyok..

Budapesti születésű vagyok,és 34 évig ott is éltem.De messze nem láttam olyan koszosnak,szemét telepnek Budapestet mint Párizst vagy Londont.Nem azt mondom,hogy BP. nincs szeméttel szétszórva..De igen..de az ember egy világvárosról,egy olyan városról ami álmaiban,képzeletében egy csodás meseország.Ahová millió mennek turistaként,nos meglepő hogy senki nem foglalkozik a sok szeméttel.Voltam Moszkvában, Berlinben és voltam Bangkokban is mint turista. De egyik városban sem láttam az utcákon szemetet.Olyan szép tiszta volt,nem akartam hinni a szememnek.Pedig mindhárom városban sokan élnek..

2011. szept. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!