Kezdőoldal » Utazás » Európa » Személyi igazolványt hosszabbí...

Személyi igazolványt hosszabbítását mennyi idő alatt lehet elintézni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Segítséget kérnék, hogy tapasztalatotok szerint egy személyi igazolvány megújítását mennyi idő alatt lehet elintézni? Külfölre utaznék 2 hét múlva és nem tudom addig megérkezik e az új! Légyszi írjátok meg mi a tapasztalat!!!


Köszi


2011. szept. 15. 09:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Az okmányirodákban alapból azt mondják, hogy kb. 3 hét. Tapasztalatom szerint hamarabb kész szokott lenni, de necces...


(Sosem fogom megérteni, hogy aki utazni akar, az miért nem gondol az okmányokra időben :-( )

2011. szept. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
1 hét ha bemész érte a központba
2011. szept. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Kedves első!


Igen valóban én is így gondolom hogy előre kell gondolkozni de 2 napja derült ki hogy megyek. Decemberig meg lett volna időm! De azért köszi :)

2011. szept. 15. 09:34
 4/7 anonim ***** válasza:

1 hét alatt meg van. Egyébként adnak ideiglenest elméletileg azzal is mehetsz külföldre de kérdezz rá ott.

Amúgy ha még a héten elintézed akkor jövőhét közepe felé már kiküldik. Én is 2 hónapja csináltattam meg és 8 nap alatt megkaptam az újat.

2011. szept. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Kedves második!


Segítenél, hogy pontosan milyen központra gondolsz? Gondolom Budapesten lenne.

2011. szept. 15. 09:36
 6/7 anonim ***** válasza:

Budapest, Visegrádi utca

keress rá, hogy központi okmányiroda, ki fogja adni a google az elérhetőséget

2011. szept. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi meg is találtam felhívom őket.
2011. szept. 15. 09:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!