Kezdőoldal » Utazás » Európa » Szeretnék menni Rómába majd...

Szeretnék menni Rómába majd október közepén de napról napra drágább a jegy is azon gondolkoztam, hogy mivan ha aznap veszem meg a jegyemet, mert olyankor last minute jegyek vannak is olcsóbbak szerintetek marad nekem jegy ha aznap veszem meg?

Figyelt kérdés
2011. szept. 21. 22:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Te keversz itt valamit.


Először is repjegyről van szó? Ha igen fapadosról?

Mert ha igen van egy rossz hírem; a normál repülőjegy értékesítéssel szemben ez pont fordítva működik és az a lényeg, hogy minél előbb vedd meg a jegyet annál olcsóbb. legjobb 6-4 hónapra előre venni.

Ha az nap lenne is akció eladatlan jegy miatt az elég lutri, mert nem sok az esély rá.

2011. szept. 22. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire az utolsó pillanatban akarsz jegyet venni, sokkal érdemesebb a Malév vagy az Alitalia honlapján körülnézni. Nem tudom, mit jelent számodra az olcsó meg a drága, de azért 30ezer forint alatti jegyben ott se nagyon reménykedj. Fapados jegyek akkor nagyon olcsók, ha legalább félévre előre megveszed, az utolsó pillanatban legtöbbször dupla vagy tripla annyiba kerülnek, mind a hagyományos társaságok jegyárai.
2011. szept. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia,


Itt van októberre 36 500 ft-ért oda vissza repjegy Rómába:

[link]

Persze gondolom, napról-napra változik, drágul

2011. szept. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!