Kezdőoldal » Utazás » Európa » Van olcsó szállás párizsban?

Van olcsó szállás párizsban?

Figyelt kérdés
3 fő részére keresek párizsba szállást. oldal címeket tudjátok ajánlani ahol meg lehet nézni az árakat és foglalni. előre is köszi. Bcs hogy rosszul fogalmaztam
2011. okt. 3. 14:36
 1/5 anonim ***** válasza:
51%

Google kereső- szállás Párizs

Válogass a találatok között!

2011. okt. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én a booking.com-foglaltam a Timhotel Nation-ba . 168 euro volt kettönknek 3 éjszakára(júliusban) -ez arrafelé nem számít soknak. Sajna nagyon drága város.
2011. okt. 9. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]

Nagyon jó oldal, csomó információval, a keresőben rengeteg szállással, köztük olcsó belvárosi szállásokkal, foglalási díj sincsen, és rögtön megkapod a visszagazolást!

2011. okt. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Olcso? Halozsak es hatizsak, a Cluny la Sorbonne metromegallo eleg meleg, ott szoktak a hajlektalanok aludni.
2013. dec. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Könyörgöm ne irogassatok már haszontalan válaszokat!!!


ISTENEM,NEM HISZEM EL......

NYILVÁN A KÉRDEZŐ IS TUD KERESGÉLNI GOOGLE-BAN...INKÁBB ARRA KÍVÁNCSI,HOGY AKI JÁRT MÁR KINT,AZ TUD-E VMI JÓT AJÁNLANI...

BAHHH.

2014. jan. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!