Kezdőoldal » Utazás » Európa » Szlovákia, Tátra télen veszély...

Szlovákia, Tátra télen veszélyes nekivágni ketten fiatalok? Mire kell figyelnem? 22/F

Figyelt kérdés
Szlovákiába, a Tátrába szeretnék menni a párommal pár napra télen megünnepelni a születésnapját.
2011. okt. 14. 22:49
 1/7 anonim válasza:

lavina, eltévedhetsz, ha tudsz szlovákul akkor nem érted, hogy mit gagyognak neked...

kb azok amik általában szoktak lenni a túrázáshoz

2011. okt. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
* bocs elírtam, ha nem tudsz
2011. okt. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én nem konkrétan a túrázásra gondoltam, hanem a kijutásra Magyarországról és ott való létre amíg kint vagyunk.
2011. okt. 14. 23:18
 4/7 anonim ***** válasza:
Dehogy veszélyes, mitől lenne az? :) Mi szoktunk járni baráti társasággal a Tátrába. Mindig magánszállásokat szoktunk kinézni (nem tudom, de nekem az a szimpatikus inkább, mint a szállodák).
2011. okt. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én is apartmanokra gondoltam. 10 euró/éj nem sok :D Kocsival sem veszélyes télen, pl az útviszonyok miatt télen, meredek helyeken? Strba-ba szeretnénk menni a Csorba-tóhoz.
2011. okt. 14. 23:27
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem. Ahova autóút vezet, ott biztonságos az út. Még akkor is, ha esik a hó. Hóláncot mindig viszünk, de még sose kellett hálistennek :) Takarítják amúgy az utakat.
2011. okt. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem. És egyébként a Magas-Tátrában beszélnek még magyarul v már az esélytelen? Autóval amúgy kell menni necces helyeken? És tényleg ilyen olcsók az apartmanok?
2011. okt. 14. 23:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!