Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ádvent Bécsben vonattal?

Ádvent Bécsben vonattal?

Figyelt kérdés
Szeretnék elutazni, Bécsbe az ádventi vásárra. Tavaly busszal jártuk meg ami kényelmetlen volt. Idén szeretnék vonattal utazni, de mivel nem ismerem a várost, ezért foglmam sincs, hogy az állomásról hogyan jutok el a belvárosba és vissza, látnivalókhoz stb. Nem tudtok olyan csoportos utazást ahol idegenvezető kíséri a csoportot és vonattal mennek?
2011. okt. 17. 20:44
 1/9 anonim ***** válasza:

A vonatok Budapestről a Westbahnhofra mennek,ahogy innen kiérsz Mariahilferen találod magad.Itt végig sétálszez egy elég hosszú séta.Ha u- bahnnal szeretnél menni,akkor U3-ra kell felszállnod Simmeribg felé 5.megálló a Stephansplatz.

[link]

2011. okt. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
És mikor van ez az adventi vásár mert már annyian kérdezősködnek róla de nemtudom hogy mikor van?
2011. okt. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

utolsó:


Mi az, hogy nem tudod, hogy mikor van az adventi vásár??

Hát húúúúsvétkor!!

2011. okt. 18. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Tudom hogy advent decemberbe van, de ha a vásár is akkor van akkor minek kérdezgetnek róla már szeptember óta? Még odébb lesz az.

Leírná vki hogy mennyivel jobb egy ilyen vásár mint ha csak simán az ottani boltokba nézelődnél? Megéri kimenni megnézni, esetleg venni vmiket?

2011. okt. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Azért kell előre gondolkodni, mert előre érdemes megvenni a vonatjegyet (így olcsóbb jóval) és esetleg a szállást. A hangulat, a díszítés, stb. miatt éri meg kimenni, szerintem a többség nem konkrétan a vásárlás miatt megy oda.
2011. okt. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én hatalmasat csalódtam benne, a pesti sokkal szebb és hangulatosabb, ott már voltatok?
2011. okt. 19. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

13:08


...és a villamosjegy is olcsóbb, ha előre megveszed mi?? :))

2011. okt. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
21:56, ha kirándulójegyet veszel, akkor igen.
2011. okt. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszolat, de igazából olyan utazásra gondoltam, ahol egy csoport utazik vonattal és megy vezető a csapattal (mintha buszos kirándulás lenne). Ha valaki tud ilyet írja meg köszönöm!
2011. okt. 23. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!