Kezdőoldal » Utazás » Európa » Érdemes elmenni a Szabadkai...

Érdemes elmenni a Szabadkai piacra? Milyen márkák vannak ott?

Figyelt kérdés
Az érdekelne pontosan, hogy érdemes-e elmenni a Piacra, mikor melyik nap, milyen márkák vannak, árak mi körül mozognak, Forintal illetve dinárral éri meg-e fizetni stb.
2011. okt. 23. 15:32
 1/1 anonim válasza:

Szia!Én vajdasági vagyok!

Elég gyakran járok ki a szabadkai piacra és nagyon sok magyarországival szoktam találkozni.

Legjobban hétvégén,szombaton vagy vasárnap érdemes kimenni,mert hétköznap nincs kinn az összes árus.

Márkák közül,amit tuti megtalálsz az az adidas és a nike,de legtöbbje hamisitvány,szóval meg kell nézni,hogy mit veszel meg(persze,ha neked az fontos,hogy eredeti legyen).Egyébként a kínai áruk már csak elvétve vannak jelen,inkább a sokkal minőségesebb török holmikat lehet kapni.Szinte mindent meg lehet találni,ruhanemát,lábbelit,élelmiszert,konyhai felszerelést,iskolai kellékeket stb.

Abban nem igazán tudok segíteni,hogy forinttal,vagy dinárral érdemes fizetni,mert én ugye mindig dinárral fizetek.Az árakat meg nem nagyon tudom mihez viszonyítani,mert nem tudom,hogy Magyarországon mi mennyibe kerül.Egyébként sok árusnál lehet alkudni és ha nagyobb mennyiséget veszel valamiből,akkor lehet,hogy engednek az árból!Remélem tudtam segíteni!:)

2011. okt. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!