Kezdőoldal » Utazás » Európa » Angliában szeretnék együtt...

Angliában szeretnék együtt dolgozni a barátommal, valakinek van ötlete, hogy hol keresgéljünk?

Figyelt kérdés
2011. okt. 28. 07:44
 1/6 anonim ***** válasza:

ne dolgozzatok együtt!


több lábon kell állni.

2011. okt. 28. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 bánomisén ***** válasza:
Családok szoktak időnként bentlakó párt, a lány mondjuk házvezetőnő, vagy dadus, a fiú kertész, vagy mindenes, ilyesmik. Nem gyakori, de előfordul, ki kell fogni.
2011. okt. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 bánomisén ***** válasza:
*Családok szoktak időnként bentlakó párt KERESNI - bocs, még korán van :-)
2011. okt. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én láttam olyan hírdetést amiben kifejezetten párokat kerestek vidéki birtokra házvezetőnek, kertésznek, stb ahogy előttem is írják. Van ilyen, esetleg ti is adhattok fel hírdetést hogy párban kerestek munkát, hátha jelentkezik valaki.
2011. okt. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 PT-Daniel ***** válasza:

Persze: Angliaban!!!


Nem gondolod, hogy kicsit keves az info??? Hol Anglian belül? Mit tudtok? Mit vegeztetek? Milyen szakmai tapasztalataitok vannak? Milyen szintü az angolotok?


Mert igy eleg nehez behatarolni, hogy mosogatni szeretnetek, hegeszteni vagy vakbeleket müteni!

2011. okt. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Angliai munkák, állások: [link]
2011. nov. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!