Kezdőoldal » Utazás » Európa » Törökországi vásárlásnak van...

Törökországi vásárlásnak van valami mennyiségi "határa"?

Figyelt kérdés
Törökországba utazunk és vásárolnék ruhákat, de erre vonatkozóan nem találtam semmiféle limitet a neten, hogy mennyit lehet áthozni a vámon. Tud ezzel kapcsolatban mondani nekem valaki valamit infot, vagy esetleg saját tapasztalat? parfümre, ékszerre vonatkozóan találtam, de engem inkább a ruha érdekelne. előre is köszönöm
2011. okt. 29. 19:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Pontos összeget nem tudok, de olyan 25-35e Ft között van fejenként a vámmentes értékhatár.
2011. okt. 30. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 PetraBee ***** válasza:

Eladasra hozod? Ha nem, csak vagd le a cimkeket, es hozd at sajat csomagkent. Igy csak az esetleges tulsulyert kell majd fizetned.


Melyik reszre jössz? Bursaban nagyon olcsoak a ruhak, anyagok. Ott van egy csomo textilgyar. Csak vigyazz, mert itt uton-utfelen hamisitvanyokat arulnak, es az atlagmeretek is kisebbek a magyarorszaginal.

2011. nov. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! Isztambulba megyünk, eladásra vennénk, de nem egy hatalmas mennyiséget mondjuk. női táskákat lehet valahogyan hozni? vagy csak a bőröndben
2011. nov. 8. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!