Kezdőoldal » Utazás » Európa » Spanyolországnak hogy hívják...

Spanyolországnak hogy hívják ezeket a nevezetességeit?

Figyelt kérdés

Lehet,hogy csak én vagyok béna,de nem találom a neten.


Mi a neve annak a sp. palotaegyüttesnek,ahol a sapnyol királyok hamvai nyugszanak?


A Plaza de Espanán miféle emlékmű áll?Mi a neve?


És 1-2 magánjellegű kérdés:

Ti Spanyolországban mely tereket és kapukat(hallottam,hogy több valamiféle kapu is van) néznétek meg?Miért?


5 napra mennék a gyerekeimmel,de mivel velük nem lehet megállás nélkül gyalogolni,meg a sok kulturális dolgot sem értékelik még annyira,így kénytelen vagyok szüneteket tartani.


2011. nov. 3. 11:45
 1/4 anonim ***** válasza:
El Escorial-ban vannak a hamvak
2011. nov. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Cervantes emlékmű van a Plaza de Espana-n
2011. nov. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]


<

--Cervantes emlékmű

2011. nov. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Spanyolországban elég sok tér van. A kapukért pedig nem érdemes akkora utat megtenni.

De ha elviszed a gyerekeidet a királyi palotába, a királyi botanikuskertbe, elmentek a közeli Segoviába, vagy Toledoba, akkor szép emlékeid lesznek. Az El Escorialba ne menj el, nem gyereknek való. Madridban sem sok látnivaló van a híres múzeumokon kívül, viszont jó nagy.

2011. nov. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!