Kezdőoldal » Utazás » Európa » Tavasszal megyünk Ungvárra....

Tavasszal megyünk Ungvárra. Foltyon csak az jár az eszembe, mert annyira örülök neki. Hogy bírjam ki addig?

Figyelt kérdés
van mire koncentrálnom suliban is ,épp elég,meg minden.de annyira örülök.mit tegyek hogy kicsit eltereljem a gondolataimat?
2011. nov. 3. 20:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ne járjon az eszed Ungváron! Járjon inkább Munkácson és a magyaroknál százszorta szebb Munkácsi lányokon. :)
2011. nov. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
55%
Egyébként meg, én 14 éve járok ki rendszeresen. Csak jót tudok mondani Ukrajnáról. Egy jótanács: ne vagánykodj, rakd el a fukszjaidat, ne hencegj odakint. Igyekezz elvegyülni, átlagosan viselkedni és magyarságodat ismervén is nagyon jól el fognak fogadni. Ukrajnában nagyon sokan szeretik a magyarokat, de legalább ugyanennyire gyűlölik a nagyképű vagány pesti köcsögöket. Ha ezt betartod, csak jó tapasznyalatod lesz Ukrajnával kapcsolatban.
2011. nov. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
nem szoktam vagánykodni.nem vagyok pesti.és amúgy ismerem Ukrajnát elég jól szerintem.meg rokonom is van ott,kicsit más a helyzetem.különlegesebb attól hogy turista vagyok és kész.nincs is mivel hencegnem.örülök ha megyek oda.Ungvár a legcsodásabb a világon:D
2011. nov. 4. 17:14
 4/12 anonim ***** válasza:

Igen, Ungvár az egyik a legszebb városok közül. Én még javasolnám megnézni Munkácsot is. Az is legalább annyira szép, mint Uzsgorod. De ha már utazunk: menj(etek) el pl. Lembergbe (Lviv) vagy Kijevbe, azok is nagyon szép városok. Érdemes rászánniazt a pár ezer Ft-ot és 2-3 napot.

Ha Csapon veszed meg a vonatra a jegyet, a teljes árú jegy 140 UAH-ba kerül Csaptól Munkácsig (hálókocsira, platzkart osztályra). 280 UAH oda-vissza. 1 UAH = kb. 26 HUF. Tehát Csap-Kijev-Csap oda-vissza kb. 7300 HUF.

2011. nov. 5. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Izé.. bocsi... Csaptól Kijevig kerül 140 UAH-ba, nem Munkácsig. Véletlen elírtam...
2011. nov. 5. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Lembergbe is elmennék nagyon szívesen.de mi csak 1 napokra mennénk.de majd ha lesz lehetőség,akkor talán:)Kijev az meg maga lenne a csoda ha én oda is eljutnék.nagyon jó lenne.biztos nagyon szép.Munkácson is jártam már,az is tetszik nagyon.de Ungvárhoz kötődik a legtöbb emlékem.eygelőre annak is nagyon örülnék ha oda eljutnék.
2011. nov. 5. 09:31
 7/12 A kérdező kommentje:
még1 kérdés:mivel lehet ott vagánykodni?az ukránok,helyiek előtt?pl ha úgy nézek ki,mint egy tetőtől-talpig márkás culákba öltözött plázacica?vagy mivel?de amúgy nem szoktam.nekem az öröm ha ott vagyok,nemhogy hencegjek.ezt csak kíváncsiságból kérdeztem.
2011. nov. 5. 09:35
 8/12 anonim ***** válasza:
ha beszelsz oroszul Kijevet javaslom, egyreszt biztonsagosabb,masreszt szebbek a lanyok,sot egesz ukrajnaban Kijevben a legszebbek!!!
2011. nov. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Kijev amúgy nincs messze?
2011. nov. 12. 22:23
 10/12 anonim ***** válasza:
Bp-tol 1100km, Ungvartol kb 800km, Ungvarrol a "platzkart" jeggyel menj 120 grivnya Kijev-ig!!! Kijevben talasz szallast mar 150 grivnyatol a "Maidan" ternel, de a neten nezd ki en is onnan kerestem, jo utat!
2011. nov. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!