Kezdőoldal » Utazás » Európa » Erdélyben látnivalók? Mennyibő...

Erdélyben látnivalók? Mennyiből jön ki egy 1hetes út?

Figyelt kérdés

Kb 5napos kirándulást szeretnék Erdélybe. Tudnátok adni pár tippet,mit érdemes megnézni,milyen programokat csináljunk.

5nap kb mennyiből hozható össze -max-?



2011. nov. 3. 22:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szervezzétek saját magatoknak, úgy a legolcsóbb. Egy kollégám napi 5 EUR/fő/éj áron szállt meg egy nagyon jó minőségű házban, az ellátás plusz 2 EUR volt (teljes ellátás). Az utazást szintén maguk szervezték, így az 1 hét szállás+ellátás+utazás 70 EUR alatt volt. Költőpénzzel együtt nem került 100 EUR-ba az egész nekik, fejenként.

Ugyanezt egy utazási iroda 70.000 Ft-ért adta volna - fejenként.

2011. nov. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ketten 7 napot voltunk Erdélyben, panzióban 26EuR/nap reggelivel. Mentem 2500 km.-t. Összesen kb 125E forint volt mindennel együtt (szállás, belépők, benzin, biztosítás). Az hogy mit érdemes megnézni attól függ hol szálsz meg, mi van közel. De pl Békás szoros, Madarasi Hargita. Ha nem ragaszkodsz csak Erdélyhez akkor Déva vára, Vajdahunyad vára, Fogarsasi vár, Bran kastély, igazi Drakula vár (Poienari). De ha teheted akkor a transfogarsi úton menj végig az lélegzetelállító, ilyet még soha nem láttam sehol.
2011. nov. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Második hozzászóló! Nagyon drágán jártátok meg! Sokkal olcsóbban is kijöhettetek volna!
2011. nov. 5. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
attól függ mit sezretnél látni. hol mennél át a határon? Ártándon? Ha igen, akkor érdemes megállni szétnézni Nagyváradon. ill Kolozsvár után van Torda, ott nagyon szépen fel van újítva a sóbánya. [link]
2011. nov. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A válaszíró 56%-ban hasznos válaszokat ad.


Hát nem tudom, ebből kb 60E volt csak a benzin. A panzió pedig nagyon szép volt és én ragaszkodok a saját fürdőhöz is a szobában. Egyébként ez Székelyudvarhelyen volt.

2011. nov. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat :)
2011. nov. 6. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!