Kezdőoldal » Utazás » Európa » London belvárosában babakocsiv...

London belvárosában babakocsival milyen járművel érdemes közlekedni? Lehet pl a Tubeot használni, van liftje? Vagy maradjunk a busznál?

Figyelt kérdés
2009. máj. 7. 09:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Hello! Meglehetosen kellemetlen babakocsival kozlekedni.

Mikor mi voltunk, tavaly oktoberben, a pici 6 honapos volt ( igy a babakocsi kotelezo volt, màshogy nem tudtunk volna vele kozlekedni), és kénytelenek voltunk a metrot is hasznàlni, borzaszto!!!!

én alapjàratban félek a mozgolépcson, igy a pàrom ugyeskedte le a gyereket a kocsival, a szàzmillio ember kozott...Egyébként a busz se sokkal jobb, foleg ha tele van, valahogy bejutni a busz kozepébe, utàna onnan kijutni, ààà...

Arrol nem beszélve,hogy a babakocsis kozlekedésnél ott màr csak az idojàràs rosszabb, a gyerek olyan kozépfulgyulladàst kapott, hogy hetekig orvoshoz hurcoltam utàna...

Egyszoval: jo kis moka lesz ! :)hajrà!!

2009. máj. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Aha, köszi. Az időjárás nem aggaszt, mert itt (Angliában) született, úgyhogy már megszokta a szelet és a változékonyságot, viszont Londonban még nem voltunk vele. Lehet, hogy akkor inkább kenguruzunk és csak talonban visszük magunkkal a babakocsit.
2009. máj. 7. 12:50
 3/5 anonim ***** válasza:
52%
metron nincs lift, csak mozgolépcsö, szóval ott babakocsival elég nehéz:(
2009. máj. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A kenguru lenne a legjobb, de ha van kisebb esernyo babakocsitok is, akkor azt is hozzatok magatokkal.

A metronal van lift is, hiszen a tolokocsisok is metroznak, es valahol a babakocsisok is beszallhatnak.

De sokan tartjak a lepcson a babakocsit, es lejutnak a metrohoz, szerintem ezen ne aggodjal.

Amit ajanlok az az esovedo a babakocsira, azt altalaban rahuzzak a babakocsikra, vedelembol kell!

Forro itallal, kaveval sokan mennek, es jobb ha biztonsagban van igy a baba az esovedovel.

A buszozast egyaltalan nem ajanlom babakocsival, esetleg kengurusan, de talan ugy sem, hiszen hosszu ideig tart busszal kozlekedni, es ha mar egy babakocsi van a buszon vagy tolokocsi akkor meg kell varni a kovetkezo buszt amire feltudtok szallni babakocsival.

Szerintem a legjobb a metroval, a leggyorsabb es ha napkozben utaztok, nem csucsidoben amikor az emberek dolgozni mennek es du. haza akkor nincs tele a metro.

2009. máj. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A Queensway metrómegállónál van lift, de többre én sem emlékszem. Gyerek nélkül is sokszor "érdekes" közlekedni, úgyhogy én sem javasolnám a babakocsit.

Majd ha nagyobb lesz a gyerek, akkor lehet vinni ilyen helyekre, vagy egyszerűen kell keresni egy kedves rokont, aki addig vigyáz a picire, amíg dolog van. :)

2011. okt. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!