Kezdőoldal » Utazás » Európa » Törölték a Ryanair járatát,1...

Törölték a Ryanair járatát,1 nap veszteség plusz költségek?

Figyelt kérdés
Kaptunk egy emailt,miszerint a Ryanair légitársaság törölte a járatot Brüsszelből Tenerfiére.Két lehetőséget kaptunk visszatérítik a pénzt,vagy 1 nappal később utazhatunk tovább! Viszont már megvan innen Bp.ről(Wizzair) a jegyünk 22.-én indulnánk.1 éjszakát Brüsszelbe töltenénk és úgy tovább,de a járat törlés miatt két éjszaka lenne.Így plusz kiadások,és már Tenerifén le van a szállásunk,autóbérlés is foglalva,így azokat módosítanunk kellene. Visszatéríteni a pénzt nem szertnénk,hisz akkor a Wizzair jegy elveszik. Segítenétek,mihez kezdjünk?
2011. nov. 8. 18:54
 1/1 anonim ***** válasza:

A Ryanair időben tájékoztatott a járattörlésről, így szinte biztos vagyok abban, hogy kártérítési kötelezettsége nem lesz. Meg kell nézni az utazási feltételeket. Emellett felajánlotta a visszatérítést is...

Ezt sajnos be kell "nyelned". Az autókölcsönzést pillanatok alatt tudod módosítani, még szerintem a szállást is tudod mindenféle gond nélkül módosíttatni.


Autókölcsönzésnél arra figyelj, hogy ne készpénzzel fizess, ha bankkártyával fizetsz, akkor nincs kaució. [Hol béreltetek autót?]

2011. nov. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!