Kezdőoldal » Utazás » Európa » Nekem nincs dombornyomott...

Nekem nincs dombornyomott kártyám és bátyámnak van. Bátyám veszi meg a repülőjegyet (Walesből) és átküldi e-mailemre és kinyomtatom. Nem kérik a reptéren a bankkártyát a reptéren vagy a személyit?

Figyelt kérdés
Mert a bátyám nevén lesz a repülőjegy. Ezt így meg lehet oldani?
2011. nov. 13. 02:57
 1/6 A kérdező kommentje:
Amúgy Budapest - London járattal megyek.
2011. nov. 13. 04:02
 2/6 anonim ***** válasza:

Az utazó neve és a fizető neve elkülönül. Az utazó neve a tiéd kell legyen, azt összevetik az útlevéllel.


Ha belegondolsz, például cégek hogy tudnának repülőjegyet venni máshogy az alkalmazottaknak?

2011. nov. 13. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Így van, a jegy ne a bátyád nevén legyen, hanem a tieden, az pedig teljesen mindegy, hogy kinek a kártyájával lett kifizetve.
2011. nov. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm szépen. Csak biztosra akarunk menni ne a reptéren fordítsanak vissza.


Az első válaszolóhoz lenne kérdésem:

"azt összevetik az útlevéllel"

Ugye Angliába nem kell útlevél elég a személyi is?


Meg amúgy nincs útlevelem az baj? Munkavállalás, ügynökségeknél stb. kérik vagy nem?


Köszi előre is a választ. :)

2011. nov. 13. 14:19
 5/6 anonim ***** válasza:

"Munkavállalás, ügynökségeknél stb"


Utazáshoz elég a személyi, de a munkavállalást és a hivatalos ügyek intézését jelentősen megkönnyíti az, ha van útleveled! Sok banki, illetve egyéb ügyintéző nem ismeri a személyi igazolványt és annak ellenére, hogy el kellene fogadniuk, sokszor csak az útlevelet fogadják el! Ha nem akarsz felesleges köröket futni az ügyintézések során(bankszámla, NI szám) akkor tanácsos az útlevél!

2011. nov. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ.
2011. nov. 16. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!